Home KAPITAN Kapitan DGW37

Kapitan DGW37

0

W oczekiwaniu na dzisiejszy popis Sancheza i Manolo..

Kto na C? no kto?

Lukaku ? 14 bramek w ostatnich 10 meczach u siebie. To chyba jest bardzo dobry argument aby wystawić go na C. Wiadomo, nie ma dwóch spotkań w tej kolejce. Z Bournemouth zdobył 4 w ciągu 90 minut. To więcej niż Gabbiadini zdobędzie w ciągu 360 minut kiedy mam go w składzie.

W piątek, Chelsea zdobywa mistrza i to jest właściwie nie za dobra informacja dla Nas. Co zrobi Conte z Watfordem u siebie? Wyjdzie pierwszym żeby uhonorować zwycięzców przed własną publicznością, czy może da im odpocząć a może to raczej oni po kilku głębszych w tygodniu, nie będą się nadawali do gry?

Zawodnicy City? Dwa mecze u siebie, walka o pewne miejsce w Lidze Mistrzów. Jesus z druga szansą? Jestem bliski aby dać mu C. Gdybym miał takiego KdB to pewnie on by wyszedł z opaską na DGW. Chociaż momencik, mam Caballero może on?

Czy warto rozważyć Defoe? Jeżeli przyjąć za pewnik iż Swansea musi zagrać ofensywnie aby zdobyć 3 pkt potrzebne do utrzymania a Defoe szuka pracy bo chce pograć w Premier League, to tak. Szczególnie, kiedy po pierwszym meczu, wyjdzie mu ten drugi na Arsenalu.

Jermain Defoe has scored five goals in four previous Premier League appearances against Swansea for Sunderland, including a hat-trick in January 2016.

Mamy Kinga u siebie z Burnley, który ostatnio okazywał się dobrym wyborem. Tylko znowu, jeden mecz przed nim. Dwa mecze będzie miał Vardy czy Mahrez, ale tutaj mamy dwóch ciężkich przeciwników. Najpierw City na wyjeździe, a następnie Totki u siebie. Czy Lisy zdobędą bramki w tych meczach, raczej tak a czy zdobędą po 3 pkt, raczej nie.

Kane na C? 3 bramki do Lukaku mu brakuje. Jeżeli Belg w piątek nie strzeli kolejnych 3 albo 4 bramek, to w tych dwóch meczach, Kane jest go w stanie dogonić na ostatniej prostej a w ostatniej kolejce będzie miał Hull na wyjeździe.

Na koniec , zawodnicy Arsenalu. Wyjazd na Stoke i mecz u siebie z Sunderladnem. Możliwe że ponownie jakiś niszowy zawodników Kanonierów ugra duże punkty, jednak , kiedy się już ma takiego Sancheza w składzie, to może warto mu dać opaskę ?

Patrząc na listę poniżej mogę spokojnie napisać. Ręczniki za wcześnie rzucone, szampany za wcześnie odpalone. To jeszcze nie game over.