Home KAPITAN Kapitan DGW36

Kapitan DGW36

0

Kac morderca sieje pustkę w mojej głowie. W tej pustce, Sanchez na C nie wygląda tak atrakcyjnie jak kilka dni temu, kiedy przy odpalaniu karty, wstawiłem go do składu.

Tak naprawdę, wybieram pomiędzy tym, co Sanchez zrobi na wyjeździe z Southampton vs to co zrobi Aguero u siebie z Palace albo Costa vs Boro. W takim wypadku, sprawa jest oczywista i Sanchez co najwyżej może wylądować na VC. Jednak, brak Sancheza na C to takie igranie z losem. Zakładam, że ten wybór jest tak oczywisty i prosty , że to on będzie najczęściej wybieranym C. Gdyby mu wyszły te dwa mecze, kto nie da mu C. Leci na łeb. Mniej więcej tak jak ja podczas dwóch ostatnich kolejek.

Jeżeli jednak nie Sanchez lub inni gracze Arsenalu czy Southampton, to kto?

Kane?

Kane has scored 19 goals in 26 Premier League derbies (0.73 goals per game), compared to 51 goals in 83 apps against non-London opposition for Spurs (0.61 goals per game).

Aguero?

Sergio Aguero has scored in seven of his last eight appearances in all competitions for Manchester City.

King?

Josh King has scored 12 goals in his 16 Premier League appearances so far in 2017 – this tally is just three fewer than Stoke City overall (15 goals in 16 games) in 2017.

Vardy?

Jamie Vardy has scored nine goals in his last 13 competitive appearances for Leicester City, this after netting just six goals in his previous 31 apps for the club in 2016-17.

Rooney

Wayne Rooney has scored more Premier League goals against Arsenal than any other player in Premier League history (11).

Oczywiście , standardowo jest jeszcze Hazard i Costa. Lukaku, fajna różnica w tej kolejce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *