Home KAPITAN Kapitan DGW34

Kapitan DGW34

0

Jeszcze kilka dni temu, ten tekst wydawał mi się prosty, przewidywalny. Taki, który to może napisać jakiś algorytm. Chciałem napisać proste Ibra i tyle. Nie zagłębiać się w szczegóły, nie szukać minusów a spoglądać tylko na plusy jego dwóch spotkań. wtedy na mojej drodze stanęło życie i zaśmiało się w twarz.

Patrząc na to jak wygląda DGW. Crystal Palace ma dwa trudne spotkania ( ale pamiętam , że wygrali z Chelsea i Arsenalem), United ma wyjazd na trudy teren gdzie bramki strzeże Heaton i Mee a Boro , do niedzieli byli dla mnie opcją tylko dla Valdesa. Nie mam dobrych widoków na DGW34, za dużo znaków zapytania, za dużo błędów do popełnienia, do tego jeszcze FACUP w sobotę..

Son vs Crystal Palace – 18 strzałów na bramkę, 8 celnych, 5 bramek. Zawodnik w formie i chociaż Kane siedzi w naszych głowach jako zawodnik Spurs którego wystawiamy na C, to może warto „zaryzykować” i wrzucić Sona na C? Wątpię, aby obrona Crystal Palace zagrała lepiej dużo lepiej niż ta Bournemouth. Zakładam, że nikt z nas nie szykuje się na CS dla Sakho czy PvA. 2+2, takie to proste.

Aguero vs United – 21 strzałów na bramkę, 7 celnych, 4 bramki. I mam zgryz, bo nie dość, że nie planowałem wystawić Aguero na C, to jeszcze, przez kilka chwil w porannym korku, rozmyślałem o tym, aby wymienić go na jeden GW. A teraz sobie patrze na te liczby, przypominam sobie o tych 8 bramkach, które strzelił United w barwach City i kurde, nie wiem. Może to jest kolejka Aguero vs DGW? Może to jest taka historia tej kolejki, Aguero na C, bo strzeli min2 bramki United lub Aguero out bo nie strzeli a wtedy United ma CS( 3 z rzędu ). To jest taki wybór na DGW34.

Benteke vs LFC/TOT – 19 strzałów na bramkę, 7 celnych, 1 bramka. Tak więc tego, nie jest to wybór dla mnie, bo ma już dwóch gości z Palace i więcej nie potrzebuje. W tym wypadku, nawet bez takiej ilości strzałów, myślałbym o jednym. Jak bardzo, Benteke będzie się chciał pokazać na Anfield? Liverpool raczej nie słynie z CS w tym sezonie, to tez jest dobry znak przed wystawieniem Bestii na C. ( W związku z tym, że Tottenham słynie z CS, sensowniej oczekiwać pkt na wyjeździe) I chociaż możemy, spoglądać na liczby to i tak na końcu zostaje, że to Crystal Palace zagra z Liverpool czy Tottenhamem. To chyba najtrudniej wyrzucić z głowy.

Negredo vs BOU/SUN – 13 strzałów na bramkę, 6 celnych, 2 bramki. Odważnie będzie, kiedy wstawimy go do składu. Miejsca są tylko 3 w ataku a szablon jest prosty. Z drugiej strony, pamiętam jak kilak sezonów temu, DGW miały dwa zespoły, jednym z nich był Sunderland a drugi jakiś o podobnej renomie i ja olałem ten mecz. Uznałem, że nie warto, że nie mam miejsca a tam bramki poszły na bogato. Bournemouth nie słynie z CS a sprawa wydaje się prosta. Jeżeli stracą bramkę to będzie to jakieś 2+. W związku z tym, że nikt w Boro nie strzela bramek, oprócz Negredo to mamy piękny scenariusz. W spotkaniu u siebie z Sunderlandem, to Sunderland musi zaatakować. Może się otworzy? A może zagra tak jak zawsze, czyli nie najlepiej w obronie i Negredo na C to będzie hit? Polubiłem taką wizję DGW.

Ibra vs BUR/MCI – 6 strzałów na bramkę, 3 celne, 2 bramki. Prosty ruch się wydawał, teraz, kiedy Mourinho zaczyna swoje gierki, nie wiadomo czy zagra. Bo w czwartek rewanż z Anderlechtem, w sobotę „mało” istotny mecz z Burnley. Wystarczy Rashford czy Martial? Ibra na derby będzie czekał? Dużo tych znaków zapytania. Jak żyć?

Panowie bez liczby strzałów, bo są nie potrzebne.

Lukaku – w jego wypadku, wystarczy sprawdzić, czy nie zagra przeciwko top6 i można założyć , że piłka wpadnie do bramki przeciwnika.

Kane – bo się nazywa Kane , wrócił do pierwszego składu po kontuzji i zacznie robić to co robił przed kontuzją. Nic sensowniejszego o tej porze dnia, nie wymyślę.

Vardy – wrócił do formy? wrócił. Strzela bramki? strzela. To dlaczego na C go nie wystawić?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *