Home KAPITAN Kapitan DGW25

Kapitan DGW25

0
0

To powinien być prosty wybór. Mamy podwójną kolejkę , więc dajmy zawodników którzy zagrają dwa spotkania.

Jednak, życie lubi płatać figle i dostaliśmy na podwójną kolejkę zawodników którzy mogą wyjść albo i nie , to ci od Pepa. Z drugiej strony mamy zawodników Evertonu, którzy dosyć często są pod formą i trudno trafić w ich dobry dzień.

Wszyscy znamy nazwiska City i przy jednym spotkaniu z Arsenalem, nasze myśli poszyłyby w innych kierunkach. Tutaj zawsze mamy takie same nazwiska , Aguero, Sterling czy Sane. Kazdy z nich ma podobne szanse na występ w podstawowej XI jak i na oddanie dużej liczby strzałów na bramkę przeciwnika. Aguero lubi grac przeciwko TOP6 , z Arsenalem zdobył 8 bramek w 14 spotkaniach.

Za to Richarlison i Sigurdsson oddali po 11 strzałów w ostatnich 4 kolejkach. Tylko Pogba oddał więcej…jeżeli wystawiać różnicę na C , to pewnie z drużyny która zagra dwa mecze.

Myślałem , że pisząc o różnicy będę musiał napisać o tym co to Higuain zrobił z Bournemouth. Podobnie z Hazardem. Nie czułem się komfortowo patrząc na spotkanie Chelsea Huddersfield. Dziś to spotkanie jest mi obojętne.

Jest Son, który po powrocie był najgroźniejszym zawodnikiem Spurs. Oddał wczoraj 5 strzałów, zdobył bramkę a przed nim spotkanie z Newcastle…szkoda tylko , że o 12:30.

Na koniec Salah, ten którego ja mam dziś na C. Po pierwsze, bo to Salah. Po drugie obrona WHU to nie jest najmocniejsza obrona Premier League. Po trzecie, w ostatnich 4 spotkaniach, Salah zdobył 3 bramki, w tym dwie na wyjeździe. Ostatnia kolejka nie zachęca aby postawić Salah na C ale ostatnia kolejka w nikomu nie pomogła. Zrobiło się jeszcze więcej niewiadomych…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *