Home GW Oczekiwania przed BGW28
GW

Oczekiwania przed BGW28

0

Te o wkurwie.

Oczekiwania oraz wkurw są najlepszymi, i zarazem najtańszymi, paliwami napędzającymi fantasy premier league. Jedno wynika z drugiego a razem tworzą glinianego bożka, którego jednocześnie wielbimy i przeklinamy. Kibice Arsenalu nienawidzą Wengera, Sanchez kolegów, Tottenham blanków a skupieni na planowaniu BGW menedżerowie Kane’a i Pochettino. Właściciele Ibrahimovica przeklinają Boruca, nowi nabywcy KDB Alliego, trzeźwo myślący gracze każdego kto przed BGW28 podbił wartość Harry’ego, Guardiola FPL a FPL bonusów. Jak FPL długie i szerokie wszyscy równo i zgodnie jadą na wkurwie. Jego pokłosiem są co najwyżej pospieszne transfery, popękane szklany stoły i znerwicowane kobiety; wkurw bowiem mija równie szybko jak się pojawił a show must go on.

Nie byłoby tylu negatywnych emocji gdyby nie ta cholerna 28 kolejka. Nagle niejeden załapał, że skrupulatnie ciułana jedenastka na 4 spotkania BGW28 ugra pewnie mniej punktów niż Kane, Costa, Hazard czy Alli. Czyli w zasadzie grać można było optymalnym składem a w BGW28 wejść bez hitów, przeczekać i dalej, bez wymuszonych transferów, jechać równą autostradą do DGW. Mleko rozlane; wkurw minął. Wiemy już kto wygrał przed BGW, pytanie ile można z nadchodzącego weekendu wyciągnąć? Myślę, że priorytetem transferów przed BGW28 powinna być 29 i 30 kolejka. Sprawa wydaje się prosta: WBA gra teraz wyjazd z Evertonem, później mecze z Arsenalem i Manchesterem United. Hull City za tydzień wyjeżdża na stadion Evertonu. Perspektywiczni wydają się gracze Swansea: hull – bou – MID – TOT; Liverpoolu: mci – EVE – BOU – sto – wba – CP; Młotów: LEI – hul  – ars – SWA – sun. W kratkę grać będzie Everton: HUL – liv – mun – LEI – BUR. Matematyka BGW odejmuje od każdego transferu -2 (zakładając alternatywę w postaci niepełnego składu) oraz późniejsze, wymuszone ściągnięcie zawodników Chelsea, Tottenhamu i ew Sancheza. To może się udać, bowiem odpadem po BGW28 będą głównie gracze WBA oraz Hull City. Nie jest ich aż tak dużo. Pytanie tylko o ile, również przy hitach uda się odskoczyć rywalom w trakcie BGW28. Czy będzie to więcej niż punkty Hazarda, Kane’a czy Alliego? Wątpię. Niespecjalną różnicą będzie także opaska: bezpieczny i masowy Lukaku, niszowy Antonio lub Carroll vs randomowy pomocnik Kloppa. A pamiętamy jak the Reds lubią wtopić z outsiderem. Nadzieję dają przynajmniej wyniki spotkań z Anfield Road, z Hull City (5 -1); Watford (6 – 1); Stoke (4 – 1).

DGW27 zamknie dzisiejsze spotkanie Manchesteru City ze Stoke City. Wynik, a dokładniej punkty Aguero, Sterlinga, tudzież Sane i KDB podsumują stężenie wkurwa po 27 kolejce. Niezła dziwka z FPL skoro całą nadzieję pokładamy w tym gościu:

l_219

Cokolwiek by się nie działo to przedstawienie trwa dalej. Pełen złych przeczuć przed BGW28 chętnie dam się zaskoczyć. Ale prawda jest taka: We are creatures of the underworld, we can’t afford to love

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *