Home FLASH FLASH #3

FLASH #3

0
0

Im bliżej końca sezonu tym Harry Kane jest coraz mniej widoczny. 7 ostatnich kolejek to 1 bramka i 1 asysta. To chyba dużo jak na zawodnika kosztującego 6 mln ?

rozmyty harry kane

Jake Livermore przesadził z używkami i testy na obecność kokainy we krwi okazały się pozytywne. Najprawdopodobniej dostanie 2 lata zawieszenia. Nie jestem zaskoczony że jakiś piłkarz został złapany na wąchaniu, raczej tym że tylko on dał się złapać.

Football - Hull City v Leicester City - Barclays Premier League

Piłkarze Leicester zostają z nami na kolejny sezon! Oby Wasyl przedłużył kontrakt na następny sezon. W nagrodę za ten dostanie koszulkę FPL.

Mieliśmy debiut podczas tej kolejki:

nie tylko Steven Gerrard żegnał się z kibicami. Brad Friedel pożegnał się z Premier League i przeszedł na emeryturę. Zasłużoną, po 21 latach gry.

2 minuty i 56 sekund. Dokładnie tyle potrzeba aby zdenerwować graczy FPL. Generalnie może być to nawet jedna minuta ale te 2 minuty z kawałkiem zdenerwowany potrójnie. Z moich obserwacji częściej było tak że Mane siedzi na ławce bo np wszedł do składu jakiś zawodnik SUN lub został sprzedany, niż to że grał w pierwszym.

mane

Kibice Aston Villi na stadionie Southampton prezentowali się tak

25 maja na stadionie Wembley Norwich City zagra z Middlesbrough o awans do Premier League. Norwich zaliczyło spadek sezon temu a Middlesbrough ostatni raz grało w Premier League w sezonie 2008/2009

Norwich City v Ipswich Town, Sky Bet Championship Playoff Second Leg, Carrow Road, Britain - 16 May 2015

Phil Jones znowu to zrobił! Człowiek którego twarze mogą ozdobić Twój pulpit już szykuje drugą edycję tapety

phil-jones-face-wall-650x390

Na koniec, słowo od LVG.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *