Home FLASH Co na to buk?

Co na to buk?

0

Ktoś  zna się na obstawianiu ?

Obstawki 1×2 towarzyszą mi od niepamiętnych czasów. Jednak moje nadzieje na łatwą kasę z typowania wyników, zderzały się z małą wiedzą na temat lig które próbowałem wytypować. Puszczonymi tasiemcami po 1,20, sami pewniacy itp itd. I jak tak człowiek wali głową w mur, to w pewnym momencie odpuszcza.

Grając w FPL przeliczamy kto może zdobyć bramkę w spotkaniu a nie to kto może wygrać mecz. W zasadzie, to drugie nie powinno nas interesować do czasu dodatkowych punktów za zwycięstwo drużyny. Ten czas raczej nigdy nie nadejdzie, więc można skupić się na strzelcach bramek.

Poniżej opcje na strzelców bramek z soboty, jakich znajdziemy na stronie Totolotek.pl

Kane to fajne podpucha czy prosta kasa? Już nie jeden przejechał się w sierpniu na prostych meczach Harrego.  Z pozostałych trzech zawodników Spurs do wyboru, ktoś z dwójki Alli / Eriksen jest spoko opcją przy takim kursie.  Zawodników Fulham nie biorę pod uwagę 😉

Arni za 2.50 to jest coś nad czym warto się zastanowić. Kto chociaż przez moment rozważył wstawienie Arniego przed GW1 to właśnie spotkanie z Bournemouth u siebie było jedną z ważniejszych opcji ZA aby wybrać tego zawodnika.

Tosun za 2.7 czy Richarlison za 3.0 ? Ja mając Richarlisona oczywiście widzę szansę w wyższym kursie na Brazylijczyka. Jednak bramka Tosuna nie zdziwią mnie wcale. Mając w pamięci to co wydarzyło się tydzień temu, ktoś z tej dwójki powinien trafić do bramki Southampton.

2.30 na to że Vardy zdobędzie bramkę albo 6.0 na bramkę Nevesa…ja pójdę w prostszą opcję. Vardy od pierwszej minuty wydaje się lepszą inwestycją.

W tym spotkaniu, każdy może wybrać coś dla siebie. Od Hazarda po 2,35 po bramki Jorginho albo Alonso płatne po 5.0 i 5.5. Kibicie Arsenalu mogą obstawić pierwszą bramkę Auby w nowym sezonie Premier League za 2.50.

Na GW2 wyszedł mi taki kupon…

Alonso to jakaś moja fanaberia z dużą szansą na opcję, jeden który zawalił kupon. Ale jeżeli nie mam go w FPL, to może tutaj mi wynagrodzi ten „błąd” 🙂

Book wie, czy My wiemy lepiej?

Zarejestruj konto na Totolotek za pośrednictwem naszego kodu
Dostań bonus 100% do 1000 PLN oraz free bet 20 pln!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *