Zapowiedź GW4

0

Obrona Liverpoolu

Liverpool w pierwszym 3 kolejkach stracił 9 dużych szans. Gorsi od nich są tylko Leicester, West Ham i Newcastle, którzy stracili po 10. Jednak w obliczu domowego meczu z Bournemouth nie sprzedawałbym zarówno Trenta jak i Robertsona. TAA (£7.5) pomimo słabego początku jest w czubie większości statystyk ofensywnych wśród obrońców i gra tak wysoko, że nie ma możliwości, żeby w końcu nie dał dużych punktów. Sytuacja Robertsona (£6.9) zaczyna się jednak komplikować. Dwa razy zmieniał go już Tsimikas, a przed nami seria kilku meczów, w których LIV będzie grać co 3 dni. Przed Bournemouth na pewno bym go nie sprzedawał, ponieważ Liverpool ma największe szanse wśród bukmacherów na CS. Ewentualne ruchy po GW4.

Obrona Chelsea

Po laniu jakie Chelsea dostała w ubiegłej kolejce, czas na domowy mecz z Leicester. Podobnie jak w przypadku Liverpoolu nie pozbywał bym się zarówno Jamesa, jak i Cucurelli. Na forach Chelsea panuje przekonanie, że eksperyment Tuchela z Loftusem Cheekiem na RWB został już zakończony i w związku z tym James (£6.1) wróci na swoją nominalną pozycję. Leicester na swoim lewym skrzydle straciło jak dotąd 11 szans, co czyni Reecego jeszcze lepszą opcją. A dodatkowo pojawiła się informacja, że Maddison na środowym treningu „poczuł ukłucie” i nie wiadomo, czy zagra w weekend.

Ivan Perišić

W pierwszych dwóch meczach zagrał tylko 37 min. W GW3 wyszedł już w pierwszym składzie i od razu nagrodził właścicieli. Istnieje ryzyko rotacji, zwłaszcza biorąc pod uwagę, zbliżające się co 3 dni mecze, jednak zaawansowana pozycja Perisicia (£5.5) na boisku może zachęcić do kupna. Dodatkowo Nottingham na prawym skrzydle straciło dotychczas aż 23 szanse! Pojawia się jednak wiele informacji o potencjalnej kontuzji Perisicia. Schodząc z boiska trzymał się za mięsień, dlatego poczekałbym z kupnem do konferencji prasowej, aż Conte potwierdzi, czy Chorwat będzie zdolny do gry.

Rodrigo

Dziś w nocy Rodrigo podrożał do £6.4. Przez pierwsze trzy tygodnie wyglądał świetnie. Lideruje w większości statystyk wśród pomocników, a jego xGi wynosi 2,2. Leeds gra ofensywną piłkę, a nadchodzące mecze są całkiem niezłe. Pytanie, czy kupować już na Brighton, czy poczekać do GW5. Rodrigo ma duże zagrożenie bramkowe i gra wysoko. Zbliża się jednak powrót Bamforda i być może Hiszpan będzie zagrożony rotacją oraz prawdopodobnie straci karne. Marsch zapewnia jednak, że Rodrigo jest integralną częścią zespołu i podkreśla, że jest w znakomitej formie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *