Home FANTASY PREMIER LEAGUE Yaya Toure na ratunek

Yaya Toure na ratunek

4
0

W piątek siedziałem do późna i obmyślałem plan na najbliższe kolejki. Zielone strzałki dawały powód do optymizmu. Dzika karta miała pomóc w kilku kosmetycznych zmianach tak po prostu żeby nie robić minusów punktów. Oczywiście wszystko padło w momencie kontuzji Walcotta. Mam wrażenie że gorzej sypiam i jestem bardziej rozkojarzony. Jak by tego było mało takie zdjęcie zobaczyłem ostatnio w sieci

fantasy draft

Czy ktoś z czytających robi sobie listę w przygotowaniu do dzikiej karty? W jednej chwili, chociaż spędzam przy Fantasy Premier League większość swojego czasu poczułem się jak AMATOR.

Zaraz potem przyszła druga myśl, czy to dobry pomysł żeby przebudować CAŁY skład? albo powiedzmy 10 zawodników? Mi się wydaje że nie ale właściwie to czemu nie? Mertesacera zamieniam na Kościelnego, Hazarda na Oscara, YToure na Silve, itp itd. Praktycznie każdy ma swój tańszy zamiennik. Tylko w #FPL nie musi być to zamiennik gorszy. Takie kombinowanie, w sensie któryś z transferów o którym pisałem może przynieść tyle samo dobrego co złego. Trzeba wieżyc że będzie dobrze a nadzieję w serce wlewa Yaya Toure.

Asysta:

08-01-2014-GifNumber-44

Bramka:

08-01-2014-GifNumber-46

yaya toure talisman

Po tym wyniku wiadomo że City zagra w finale i pomimo słabej gry United to prawdopodobnie właśnie z nimi się zmierzy w finale Capital One na Wembley. Spotkanie odbędzie się 2 marca czyli podczas 28 kolejki. Co powoduje że mecz pomiędzy United a City w Premier League zostanie przełożony.

Kończąc ten wpis bez ładu, bardzo ważne decyzje zapadną w tym miesiącu. To czy grać kartą już czy za tydzień czy na sam koniec może nie mieć takiego znaczenia jak to co wykombinujemy lub mniej popsujemy w swoich składach.

4 komentarze

 1. lechszmata

  9 stycznia, 2014 at 12:36 am

  Yaya toure na ratunek, yaya toure na żółto

  Reply

  • gruwwa

   9 stycznia, 2014 at 8:10 am

   to jest skandal dopiero, chyba jednak zagram kartę bo będę miał Gabbidon w pierwszym i innych kozaków 🙁

   Reply

   • garret

    9 stycznia, 2014 at 12:32 pm

    Zagra na pewno.

    Reply

    • gruwwa

     9 stycznia, 2014 at 2:36 pm

     musi bo ma bardzo dobre wyniki strzeleckie przeciwko Newcastle na wyjeżdzie 😛

     Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *