Współpraca

0

Mnie oszukasz, przyjaciela oszukasz, mamusie oszukasz. Ale życia nie oszukasz.

Przyszedł ten moment abym przestał się oszukiwać.

Na obecnym etapie życia, przy całym tym bałaganie który wywrócił moje życie do góry nogami, pisanie na blogu staje się praktycznie nie wykonalne. Jeżeli nie jestem w stanie zaplanować jutra, to tym bardziej nie jestem w stanie prowadzić dziś bloga na takim poziomie jaki by mnie satysfakcjonował. O vlogach czy podcastach nawet nie zaczynam myśleć, bo na dziś nie ma to największego sensu.

Z jednej strony traktuje to wszystko jako znak…już parę razy planował koniec pisania o FPL. I to może być ten moment aby po prostu odejść i dać sobie spokój. Jednak za każdym razem kiedy o tym myślę jakoś nie potrafię tego przyjąć. Szkoda mi tej całej pracy jaką włożyliśmy z Garretem aby teraz nagle blog przestał istnieć. W takim wypadku, zostaje jeszcze jedno wyjście.

Wy.

Masz swoją wizję FPL, masz swoje pomysły na skład, transfery, rotacje, kalendarz itp. Możesz sobie pisać w necie dla kilku znajomych. Możesz też pisać na najlepszym i największym blogu o FPL w kraju. Dziś pojawia się taka okazja…

Napisz do mnie przykładowy tekst o FPL na adres kontakt@fantasypl.pl . Jeżeli masz konto na TT koniecznie je podaj. Gdybyś chciał pisać dłużej niż tylko podczas presezon, również o tym napisz.

Pozdrawiam serdecznie
GRUWWA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *