No rest for the wicked.

Fulham. Duże wzmocnienie przed meczem z Młotami, do składu wracają gladiatorzy Neeskens Kebano i Ivan Cavaleiro; Tete będzie do dyspozycji Parkera po reprezentacyjnej przerwie. Lemina – decyzje przed meczem.

Southampton. Ings wypada jednak na dłużej, mniej więcej na 5-6 tygodni. Przez przepisy (wstrząs mózgu/podejrzenie w ost spotkaniu) GW8 prawdopodobnie opuści Bednarek. Wypadają też kontuzjowani Bertrand i Diallo.

Leeds. Rodrigo (covid) poza składem; Mecz z Orłami opuszczą również Philips i Llorente.

Sheffield United. Brak nowych urazów i kontuzji; z Chelsea przez wypożyczenie nie może zagrać Ampadu. Po repach wracają Fleck i Mousset.

Newcastle. U Srok bez zmian.

Brighton. Dziennikarze stawiają na dalsze występy Sancheza na bramce; Maupay będzie w dzisiejszym składzie – rozmowa wychowawcza z Potterem najwyraźniej pomogła. Conrad March – decyzje przed meczem. Cypisek Lamptey ost zszedł wcześniej przez skurcze.

Burnley. GW8 opuszczą Pieters i Cork; wraca ozdrowieniec Bardsley; w kadrze powinien być już Mee. Wypalony Sean Dyche popijał zielone pigułki whisky szukając nieobecnym wzrokiem po suficie otwarcia Woodem.

WHU. Antonio wraca prawdopodobnie już po przerwie, Moyes nie będzie ryzykował z Fulham; przez uraz żeber GW8 opuści również Noble. Cresswell (pachwina) – trenuje, decyzje przed meczem, w tym przypadku trener był raczej optymistą.

Aston Villa. Niedzielny mecz opuści Bertrand Traore; pełne treningi wznowił Heaton.

Liverpool. Mecz z City opuści Thiago; na środku obrony pojawić ma się Matip; Jota czy Firmino, teoretycznie media obstawiają tego drugiego a Klopp odmówił komentowania formy Firmino – to bardzo ważny zawodnik dla całego klubu. Jota kończył mecz z Atalantą z drobnym potłuczeniem.

Manchester United. Telles (ozdrowieniec) wrócił do treningów a do składu po czerwonej kartce Martial. Lindelof – decyzje przed meczem.

Everton. Holgate, Gomes, Coleman i James trenują z głównym składem. UPDATE: James uważa, że jest gotowy do gry na 100%; Ancelotti ma wątpliwości co do jego pełni formy, ale Kolumbijczyk zagra. Na bramce vs United stanie Pickford. Wraca odwieszony Digne.

Tottenham. Reguilon trenuje i ma być gotowy na WBA. Brak nowych kontuzji i urazów w szatni.

Chelsea. Mimo powołania do kadry USA Pulisic opuści mecz z SHU; Haverts (covid) izolacja. Gotowy do gry jest Kepa. Werner wyjdzie w pierwszym składzie – prawdopodobnie na flance za Amerykanina.

Manchester City. Dalej pauzuje Aguero, do gry powinien być gotowy po przerwie na kadry. Poza tym brak nowych urazów i kontuzji.

Wolves. Znowu drobne urazy w kadrze, NES wybierze optymalną jedenastkę dopiero w niedzielę, w sumie dlaczego miałby to robić dzisiaj? Na wahadle zagra ktoś z trójki Nouri, Saiss, Marcal.

Crystal Palace. Ward, Mitchell i Tomkins opuszczą mecz z Leeds.

PRZEKAŻ DAROWIZNĘ NA BLOGA