0
0

No rest for the wicked.

Brentford. Kristoffer Ajer i Vitaly Janelt powinni być gotowi na sobotnie starcie z Chelsea. Dalej pauzują Baptiste, Sorensen i Dasilva.

Brighton. Welbeck wypadł minimum do końca roku. Trenuje Bissouma, ma być również w składzie na Norwich – tymczasem policyjne śledztwo w sprawie napaści seksualnej w nocnym klubie trwa dalej a piłkarz jest pod policyjnym dozorem (plus kaucja) do 3 listopada. Sytuacja naturalnie dzieli kibiców. Gotowi do gry sa Lamptey i Webster.

Arsenal. Brak nowych urazów i kontuzji w szatni. Poza kadrą Martinelli i Xhaka.

Leeds. Dalej pauzuje Bamford; Ayling będzie gotowy min za miesiąc; poza GW8 również Koch; Raphinha zagrał w nocy z Urugwajem 71 minut zdobywając 2 bramki – na logikę w weekend ławka, wcześniej jego występ Bielsa uzależniał właśnie od minut w kadrze. Kalvin Phillips – decyzje przed meczem.

Burnley. Vydra, Corney i Taylor – decyzje przed meczem. Mee covid. Wszystko to przed meczem z Manchesterem City. Na koniec konferencji Dyche przyznał, że nie jest fanem Pepa Guardioli.

Everton. Digne, Coleman i Iwobi trenują – Benitez nie jest przekonany czy zagrają od pierwszej minuty. Richarlison i DCL – decyzje przed meczem, w tym przypadku Benitez również był daleki od hurra optymizmu. UPDATE: DCL i Richarlison opuszczą mecz z Młotami. Digne gotowy do gry.

Southampton. James Ward-Prowse rozpoczyna 3 meczowe zawieszenie.

Watford. Brak nowych urazów i kontuzji w szatni. Nicolas Nkoulou gotowy do gry. Joshua King – jutro rano decyzje.

Liverpool. Jota i TAA gotowi do gry; Alisson i Fabinho opuszczą mecz z Watford, obaj piłkarze lecą po kadrze prosto do Madrytu na mecz LM; z Szerszeniami nie zagra również Curtis Jones – młody wrócił z repów z kontuzją pachwiny. Thiago – decyzje przed meczem, szanse raczej niewielkie. Na bramce zagra Kelleher. Tymczasem Watford od rana spamuje:

Aston Villa. Luiz i Martinez (repy) oraz Traore (uraz biodra) – decyzje przed meczem; GW8 opuści Bailey.

Norwich. Brak nowych urazów i kontuzji w szatni. Normann trenuje od 3 dni. Gotowy do gry jest Cantwell.

Newcastle. Wilson trenuje; drużynę w meczu z Tottenhamem poprowadzi wciąż Steve Bruce a dwa dni przed meczem do sieci wyciekły zdjęcia z szatni Srok po przejęciu klubów przez szejków.

Crystal Palace. Brak nowych urazów i kontuzji w szatni. Trenuje Eze, jest szansa na szybki powrót do składu.

Manchester United. Nie zagrają Fred i Cavani (kadra); Maguire – decyzje przed meczem, szanse niewielkie; Varane wypada do następnej przerwy reprezentacyjnej; Rashford gotowy do gry (60 minut w ost meczu kontrolnym). OGS chce przedłużenia kontraktu Lingarda. Ronaldo zagra od 1 minuty.

Chelsea. Rudiger (plecy), Pulisic i Thiago Silva nie zagrają z Brentford. Ziyech – decyzje przed meczem. Lukaku gotowy do gry. James trenuje. Ani słowa o Kante.

Manchester City. Torres (złamana kość śródstopia) wypada na 2-3 miesiące! Do dyspozycji Guardioli są za to zdrowi Gundogan i Zinchenko. Dużo pochwał zebrał Stones – była mowa o rychłym przedłużeniu kontraktu. GW8 na pewno opuszczą Ederson i Jesus (kadra). Na koniec konferencji Guardiola przyznał, że jest wielkim fanem Seana Dyche’a.

Wolves. Trincao (covid, kwarantanna) trenuje w domu. Poza tym nic nowego.

Leicester. Brak nowych urazów i kontuzji w szatni. Do składu wraca Evans.

WHU. Brak nowych urazów i kontuzji w szatni.

Tottenham. Lo Celso, Davinson Sanchez i Cristian Romero – decyzje przed meczem (kadry). Gotowy do gry jest Bergwijn.