Home FANTASY PREMIER LEAGUE Wieści z szatni – GW7

Wieści z szatni – GW7

0
0

No rest for the wicked.

Manchester United. Na pewno pauzuje Maguire ; Shaw – decyzje przed meczem, tu i ówdzie piszą, że nie zagra. Na pełnych obrotach trenuje Rashford – będzie gotowy zaraz po repach.

WHU. Coufal – decyzje przed meczem; na 90% wypada Fredericks. Antonio jest zdrowy, wczorajsze alarmy to efekt potężnej luty w jajca. Moyes zapowiadał grę najsilniejszym składem w lidze i w Europie aż do momentu zaklepania awansu z grupy.

Chelsea. Do składu wraca zdrowy Mount; na pewno nie zagra James – w kadrze również nie pobiega, Tuchel żartował, że aktualnie to może co najwyżej pograć w repie piłki wodnej. Przecieki mówią o powrocie za 4 tygodnie. Podobnie Pulisic.

Norwich. Brak nowych urazów i kontuzji w szatni. Dalej pauzują Byram, Zimmermann i Cantwell, Billy Gilmour – decyzje przed meczem; Płacheta gotowy do gry.

Crystal Palace. Brak nowych urazów i kontuzji w szatni.

Wolves. Do dyspozycji trenera jest z powrotem Ait Nouri. Reszta stałych kontuzji jak Neto czy Jonny bez zmian.

Aston Villa. Ważne info to wylewność Smitha w kontekście repów i kwarantanny, prawdopodobnie nowe przepisy zdejmą obowiązek kwarantanny jeżeli piłkarz był szczepiony podwójną dawką. Martinez, Nakamba i Traore są zaszczepieni. Bailey i Samson wracają po repach.

Liverpool. TAA i Thiago wracają do składu po repach – pierwszego w meczu z City zastąpi ktoś z trójki Milner, Gomez lub Williams.

Manchester City. Jedyne dwie kontuzje w składzie to Gundogan i Zinchenko.

Everton. Poza kadrą dalej DCL, Richarlison, Coleman, Gomes. Iwobi – decyzje przed meczem.

Brentford. Brak nowych urazów i kontuzji w szatni. Ani słowa o urazie Pinnocka w ost spotkaniu. Thomas żartował o najnowszej odsłonie Bonda – wg trenera nowym 007 powinien być Toney a przeciwnikiem Jansson. „The villain needs to be Pontus Jansson with that Ragnar Lodbrok look from Vikings”. To musi być miłość Garret.

Newcastle. Wilson, Jonjo Shelvey i Jamaal Lascelles wracają po międzynarodowej przerwie; Willock jest gotowy do gry, miał pauzować kolejkę wcześniej ale zagrał rzutem na taśmę.

Leeds. Dalej pauzują Ayling, Koch i Bamford. Mowa nawet o kilku tygodniach. Raphinha jest zdrowy i gotowy do gry. Podobnie Llorente i odwieszony Struijk.

Brighton. Lamptey trenuje – decyzje przed meczem. Dłużej pauzować będą Welbeck i Alzate; Bissouma pierwszy skład po repach.

Southampton. James Ward-Prowse – decyzje przed meczem. Pauzuje Stephens; wraca Walcott, Broja poza kadrą przez wypożyczenie z Chelsea.

Arsenal. Brak nowych urazów i kontuzji w szatni. Xhaka wypada na min 3 miesiące.

Burnley. Connor Roberts, Vydra i Cornet będą gotowi dopiero po repach.

Watford. Sarr jest zdrowy i gotowy do gry.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *