Home FANTASY PREMIER LEAGUE Wieści z szatni – GW37

Wieści z szatni – GW37

0

No rest for the wicked.

Sheffield United. Parę drobnych urazów i kontuzji w szatni – w składzie mogą być niewielkie zmiany. Młody Jebbison będzie oszczędzany, albo ławka, albo 70 minut. Ja w jego wieku grałem codziennie po osiem godzin …… w sensibla na amidze.

Manchester City. Nareszcie konkrety w temacie wyjściowej jedenastki – Ederson zagra dwa ostatnie ligowe spotkania a dzisiaj na pewno zabraknie kontuzjowanego (uraz mięśniowy) Aguero, jest szansa na występ w niedzielę; od trzech dni z zespołem trenuje KDB i Belg ma być w kadrze na Brighton.

Brighton. Brak nowych kontuzji i urazów w szatni – w tej kolejce pauzują kontuzjowany Veltman i zawieszeni Dunk oraz Maupay. Dodatkowo napastnik Mew opuści GW38, bo przedłużono mu właśnie karę zawieszenia o 1 spotkanie.

Manchester United. Maguire z szansą na występ w finale LE; natomiast z Fulham, na ławce pojawić się mogą Martial z Jamesem.

Fulham. Antonee Robinson (kostka) prawdopodobnie nie zagra z Czerwonymi Diabłami; mecz opuszczą również Kongolo i Carney. Gotowy do gry jest za toLemina.

Southampton. Brak nowych kontuzji i urazów w szatni Świętych – do szerokiego składu wracają Bednarek i Romeu; Hasenhüttl zapowiedział dalsze oszczędzanie zdrowia i życia Ingsa.

Leicester. Po trwającym zaledwie parę dni wskrzeszeniu na finał FA Evans wraca do klubowej zakładki kontuzjowani. Mecz z Chelsea opuści również Cengiz Under.

Leeds. GW37 i GW38 opuści Koch; Bielsa daje mu czas i wolne na wypadek powołania na EURO; z tych samych powodów sezon zakończył wcześniej Mateusz Klich. Hernandez – decyzje przed meczem; nie zagrają Costa i Forshaw. Bamford śmierdzi chomikiem.

Tottenham. Aurier – decyzje przed meczem; trenował, ale nie jest w pełni gotowy do gry. Poza tym nic nowego w składzie, no może poza wczorajszą bombą związaną z decyzją Kane’a o odejściu po sezonie z klubu. Gdzie, to już czyste spekulacje. UPDATE: Krótka piłka od Masona: Kane zagra z Aston Villą. To nasz najlepszy napastnik. Bale – decyzje przed meczem, nie to zdrowie by grać tak dużo na tej intensywności. Nie zagra na pewno Ben Davies.

Aston Villa. Dwa ostatnie spotkania opuści Cash; do składu wraca Mings.

Chelsea. Brak nowych kontuzji i urazów w szatni.

Crystal Palace. Nie wiadomo co z Guaitą – interpretując dosłownie słowa Hodgsona zagra Butland, na logikę wróci Guaita. W niedzielę, w meczu z Liverpoolem, Roy Hodgson po raz ostatni poprowadzi Crystal Palace.

WBA. Brak nowych kontuzji i urazów w szatni ; w dwóch ostatnich meczach sezonu powinien zagrać Diangana.

Burnley. Z Liverpoolem nie zagra Pope (touch and go, stąd jest minimalna szansa na występ); Sean Dyche w plażowych klapkach i łososiowej koszuli w pastelowe kolibry opowiadał, że piłkarze myślami są już na wakacjach.

Arsenal. Brak nowych kontuzji i urazów w szatni poza kontuzją Luiza. Wraca nawet Bellerin.

Wolves. Pomimo wznowienia treningów to właśnie dzisiaj Jimenez przejdzie specjalistyczne badania, które potwierdzą czy jest szansa na występ chociaż w ostatniej kolejce. W wariancie pesymistycznym może nie wrócić do zawodowej piłki. Do pierwszego składu wraca Boly; Marcal ma szansę na niedzielę; Podence będzie gotowy do gry najwcześniej w połowie sierpnia.

Liverpool. Laurki dla Alissona, Salaha i Hodgsona. Jota i Kabak nie zagrają już w bieżącym sezonie; Kabak to w zasadzie kończy przygodę z Liverpoolem, chyba, że odpali Fife. Fun fact: Nagle Klopp mówi o kontuzji Joty, a mówi, że po zejściu opuchlizny jest minimalna szansa na występ Portugalczyka w ostatniej kolejce.

WHU. Brak nowych kontuzji i urazów w szatni. Masuaku i Lanzini dalej poza kadrą.

Everton. Wracają King i Mina. Gbamin jedynym kontuzjowanym zawodnikiem w szatni.