Home FANTASY PREMIER LEAGUE Wieści z szatni – GW32

Wieści z szatni – GW32

0
0

No rest for the wicked.

WHU. Cresswell i Noble – decyzje przed meczem; Starcie ze Srokami na pewno opuszczą Declan Rice i Antonio – obaj rzekomo mają szansę na grę jeszcze w końcówce sezonu.

Arsenal. Auba opuścił ostatnie spotkania przez malarię, której nabawił się na repach. Piłkarz odpoczywa w domu – jak nie zagra teraz,  to już na pewno będzie w składzie za tydzień.

Sheffield United. Sharp i McBurnie już w sezonie nie zagrają; Fleck – decyzje przed meczem.

Leeds. Pod znakiem zapytania stoi występ Raphinhi – pomocnik kończył mecz z City przeokrutnie poobijany. Na pewno nie zagrają Rodrigo i Cooper (3 meczowe zawieszenie).

Tottenham. Bliski powrotu jest Doherty, nie dzisiaj, ale jest szansa na występ z Southmapton. Dalej pauzuje Davies.

Everton. Do szerokiego składu wracają Allan, Gomes, Pickford i King. W naatępnym tygodniu gotowi do gry powinni być Mina, DCL, Delph i Bernard.

Newcastle. Brak nowych urazów i kontuzji w szatni. Fraser i Schar jeszcze nie są przygotowani fizycznie do gry.

Manchester United. Rashford powinien być gotowy na mecz z Burnley – taką nadzieję ma OGS – wczorajsze zejście Pogby było decyzją taktyczną. Jutro do treningów wraca Bailly.

Burnley. Pope może nie zagrać na Old Trafford – w takim przypadku między słupkami stanie ponownie Peacock-Farrell. To ten moment, kiedy ofensywa Czerwonych Diabłów wygląda lepiej niż Lucas Moura. Barnes trenuje poza głównym składem – jest szansa na powrót do pełnych treningów pod koniec następnego tygodnia. Do składu wraca Jrod.

Wolves. Neves izolacja (covid); Wraca z kwarantanny Boly; Jonny i Neto poza kadrą do końca sezonu.

Fulham. Kongolo dołącza do coraz dłuższej listy piłkarzy, którzy zakończyli sezon 20/21. Po raz drugi natomiast Lookman wg Parkera jest gotowy do gry.

Manchester City. Brak nowych urazów i kontuzji w szatni. Guardiola chwalił wymienność pozycji własnych piłkarzy. Taki Sterling może zagrać na trzech, Foden na pięciu, w przeciętnym składzie FPL i tak zostanie na ławce. Aguero nie zagra w półfinale FA Cup.

Southmapton. Brak nowych urazów i kontuzji w szatni.

Chelsea. Kovacic i Christensen nie zagrają z Manchesterem City. Kante zielone światło.

GW32 zaczyna się dzisiaj a kończy w czwartek. Tyle w temacie bieżących pressów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *