No rest for the wicked.

Było parę konferencji przed dzisiejszym startem GW31.

Tottenham. Wracają Lucas Moura i Dele Alli; kontuzję na treningu złapał ew zastępca Auriera, Foyth – Mourinho ma nadzieję, że boczny obrońca powróci chociaż na ostatnie kolejki.

Brighton. Brak nowych kontuzji i urazów. Potter zapowiadał rotacje.

Aston VillaBrak nowych kontuzji i urazów; Dalej pauzuje Engels; na szeroki skład szansę ma Guilbert.

Sheffield United. Ma zagrać ten sam skład co z Newcastle; a przynajmniej ta sama 9 bo pauzuje Henderson (wypożyczenie z MUN) oraz za czerwoną kartkę Egan. O’Connell w tym sezonie powinien jeszcze zagrać. Przynajmniej tak chciałby trener Shu.

Liverpool. Na środę gotowi mają być Robertson i Salah; Milner poza składem; Matip stłuczony palec – nic poważnego, ale mecz z Orłami raczej opuści. Klopp potwierdził, że Virgil van Dijk ma nad łóżkiem plakat Jordana Ayew.

Manchester City. Sergio Aguero z kontuzją kolana prawdopodobnie już nie zagra w tym sezonie – pierwsze optymistyczne info to 3-5 tyg przerwy. Inne ploty mówią o uszkodzonej łękotce w lewym kolanie i o wiele dłuższej przerwie. Przy okazji wyszło, że Aguero od jakiegoś czasu narzekał na kolano – dzięki za wcześniejsze info Pep. Uraz Foddena to nic poważnego.

Arsenal. Leno może wypaść nawet na rok.

NewcastleBrak nowych kontuzji i urazów w szatni; na horyzoncie rotacje. Clark i Lejeune dalej poza kadrą.

Bournemouth. Uraz kostki Kinga nie jest groźny – decyzje przed meczem. Billing będzie gotowy na następną kolejkę. Brooks zszedł wcześniej przez skurcze.

Manchester United. Brak nowych kontuzji i urazów. Lindelof gotowy do gry. Podobnie Bailly.

Crystal Palace. GW31+ opuszczą Kelly, Schlupp i Tomkins. Poza tym Hodgson wygłosił laudację na temat Jordana Ayew.

Everton. Po staremu. Dalej poza składem Sidibe, Delph i Mina.

Tyle mamy wieści na godzinę 15:00.

PRZEKAŻ DAROWIZNĘ NA BLOGA