Home FANTASY PREMIER LEAGUE Wieści z szatni – GW31

Wieści z szatni – GW31

0
0

No rest for the wicked.

Newcastle. Callum Wilson, ASM, Fernandez i Clark gotowi do gry; poza GW31 dalej Fraser i dołącza do niego Lascelles. który teoretycznie właśnie zakończył sezon. Człowiek z kucykiem – decyzje przed meczem.

Aston Villa. Na parę tygodni wypada ponownie Jack Grealish, albo piłkarz wrócił za szybko do treningów, albo Dean Smith tak po ludzku ściemniał, że jest gotowy do gry. Te parę tygodni to w praktyce miesiąc, a miesiąc to niemal koniec sezonu. W szerokim składzie będzie Hause; żyje też Wesley, który mecz w ramach U23 kończył w 20 minucie.

Manchester United. Na drobne urazy po bitwie z Granadą narzekają Pogba, Rashford i Shaw. Cała trójka ma być (wersja dla tych z kuflem w połowie pustym „powinni być”) gotowa na mecz z Tottenhamem. OGS liczy, że wkrótce będzie okazja aby Rashford odpoczął.

Brighton. Do zdrowia wraca Andone, który nad formą popracuje razem z drużyną U23. Connolly, Burn, Webster – decyzje przed meczem. Karbownik wyszedł dzisiaj na mecz U23.

Arsenal. Ławka Auby była decyzją taktyczną, Arteta mówił o asie w rękawie, my swoje wiemy. 1-2 mecze opuści kontuzjowany Odegaard; sezon zakończył Tierney; Luiz będzie zdrowy na 2-3 ostatnie kolejki.

WBA. Nowe kontuzje to O’Shea i Ivanovic; do wyjściowej jedenastki wraca Gallagher.

Fulham. Parker chwalił Mitrovica – na jego skromne barki zrzucamy ciężar walki o utrzymanie. Uraz Lookmana nie był poważny, piłkarz trenuje i powinien być w składzie na weekend.

Wolves. Operacja Jonniego przebiegła pomyślnie, jak informowano wcześniej boczny obrońca zakończył sezon. Boly kończy kwarantannę w przyszłym tygodniu i właśnie wtedy dołączy do drużyny.

Southampton. Brak nowych kontuzji i urazów w szatni Świętych. KWP ma być gotowy na poniedziałek.

Leeds. Brak nowych urazów i kontuzji w szatni; mecz z City przez wypożyczenie opuści Harrison.

Tottenham. Oprócz Daviesa i Doherty’ego wszyscy zdrowi i gotowi do gry. Tylko w szatni smród.

Chelsea. Brak nowych kontuzji i urazów w szatni. Za kartki pauzuje Silva.

Liverpool. Nic nowego, ale Klopp mówił o zmęczeniu zawodników po starciu z Realem Madryt. Mogą być zmiany w składzie vs AVL – decyzje po jutrzejszym treningu.

Burnley. Barnes może być w XI już w 33 kolejce – na razie zastępuje go czeski super soldier Matej Vydra, 100% serum prosto z serca Turf Moor. Blisko powrotu są również Long i Brady. Kontuzjowanego Pietersa zastąpi Taylor.

Manchester City. Laurki w stronę Bielsy, brak konkretów w kontekście składu na Leeds. Przed Ligą Mistrzów Guardiola straszył super rotacją w weekend.

Crystal Palace. Do składu wracają Mitchell i McCarthy. GW31 opuszczą Batshuayi, Tomkins, Sakho i Clyne.

Everton. Gbamin trenuje i w razie potrzeby zagra. Mecz opuszczą Pickford i Gomes. Allan – decyzje przed meczem.

West Ham. Antonio nie zagra z Leicester – Moyes nie podawał szczegółów kontuzji, wcześniej prasa spekulowała, że to koniec sezonu napastnika Młotów. Trener nie chciał również rozmawiać o kontuzji Rica – tutaj również pisano o zakończeniu sezonu.  Lingard gotowy do gry – takie wnioski, z konferencji Moyesa, który wyjątkowo oszczędnie podawał szczegóły dot. zdrowia poszczególnych piłkarzy – w tym przypadku nie mówił nic o Lingardzie.

Sheffield United. Brak nowych kontuzji i urazów w szatni.

Leicester. Soyuncu czeka na negatywny wynik covid – powinien być gotowy na GW32.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *