No rest for the wicked.

Tottenham. Wczorajsze spotkanie w LE Harry Kane kończył z lodem na kolanie – Mourinho mówi, że to nic poważnego i nie ma szans powstrzymać Kane’a przed derbowym meczem z Arsenalem.

Manchester United. Mecz z WHU opuszczą nominalni napastnicy: Cavani, Martial i na 99% Rashford. Do tego pauzują Mata, Pogba i Van de Beek. W LE odpoczywał Shaw. DDG jest już z powrotem w Manchesterze, w samoizolacji.

WHU. GW28 opuści Randolph.

Fulham. Brak nowych kontuzji i urazów w szatni. Parker mówił dużo o tym jak planuje pojawić się na okładce Stargirl.

Leeds. Do szerokiego składu wracają Koch, Shackleton i Berardi; poza szatnią Struijk, Forshaw i Hernandez.

Burnley. Nie zagrają Barnes, Taylor i prawdopodobnie Cork.

Newcastle. Brak nowych kontuzji i urazów w szatni. Dalej pauzują m.in. Wilson, ASM i Almiron.

Aston Villa. Grealish nie zagra z Newcastle – jest szansa, że będzie gotowy na Tottenham; do składu wracają El Ghazi i Cash.

Chelsea. Pauzują Tammy Abraham (kostka) i Thiago Silva (powrót kontuzji, wypada na 1-2 tyg). Tuchel planuje grać Havertzem jako fałszywa 9, Pulisic musi na razie liczyć się z rolą zmiennika.

WBA. Stara bieda.

Everton. Doucure wraca najwcześniej za 10 tygodni. Dalej pauzują James (ma być gotowy na GW30) i Delph; Sigurdsson – decyzje przed meczem (kostka).

Wolves. Brak nowych kontuzji i urazów w szatni.

Manchester City. Guardiola dalej ociepla wizerunek, zwalniany dzisiaj w tle Wilder otrzymał od niego taką laurkę, że zagrzały się kompy na konferencji. Potem sympatycznie było na linii Guardiola – Parker, menedżer City celnie zauważył, że trener Fulham ma atrakcyjniejszą fryzurę i modniejszą stylówę. Sam Pep trzeci mecz z rzędu prowadził w tej samej bluzie. Poza tym w szatni żadnych nowych problemów.

Southampton. Ings wraca po przerwie reprezentacyjnej.

Brighton. Lamptey już do końca sezonu nie pogra; po repach wraca Webster.

Crystal Palace. Brak nowych kontuzji i urazów w szatni.

Leicester City. Do składu wracają Praet, Evans i Perez.

Tyle na teraz.