No rest for the wicked.

Liverpool. Mocniej zawiało i straciliśmy Matipa. Obrońca Kloppa opuści resztę sezonu a w jego miejsce wskoczy ktoś z nowej pary Kabak -Davies. To w przyszłości, na Brighton wyjdzie raczej Rhys Williams. Bliski powrotu jest Fabinho; Poza tym Klopp nawijał ponad pół godziny o defensywie the Reds i nie rzekł słowa o Mane. Idą nawet grubsze interpretacje: pytany o kontuzje odpowiedział w pewnym momencie it is as it was, co sugeruje absencję Senegalczyka w meczu z Brighton. Albo nie.

Arsenal. Na wczorajszym treningu widziano Sake, Ceballosa, Pablo Mariego i Aubameyanga; GW22 na pewno opuszczą Tierney i Ryan. Lacazette ma być do dyspozycji Artety.

Brighton. Veltman i Mac Allister – dezycje przed meczem; dalej na L4 Lamptey z Welbeckiem.

WBA. W składzie ma być bohater spotkania z Fulham Senegalczyk Mbaye Diagne (pospiesznie dopisany po meczu do FPL przez wszystkowidzące wieże). Laurki dostał Pereira – tutaj bez zaskoczenia.

Wolves. Brak nowych urazów i kontuzji – ważą się rzekomo losy Nuno Herlander Simões Espírito Santo. Ait Nouri i Saiss kontuzjowani.

Leicester. Vardy może być gotowy na starcie z Wilkami w GW23 – podobnie Ndidi; Morgan wypadł na miesiąc; Fofana rzekomo też na 4-5 tygodni; Castagne 2-3 tygodnie.

Southampton. Vestergaard i Salisu potrzebują jeszcze około tygodnia, góra dwóch na powrót do szatni; KWP ma szansę na występ w weekend.

Manchester United. Brak nowych kontuzji i urazów w szatni. Do szerokiego składu wraca Phil Jones.

Crystal Palace. McArhtur wypada na jakiś tydzień, może dłużej. W składzie jest ponadto kilka anonimowych potłuczeń i obrzęków.

Sheffield United. Brak nowych urazów i kontuzji w szatni.

Leeds. Bamford i Raphina – decyzje przed meczem; pierwszy raczej zagra od pierwszej minuty. Rodrigo czeka na wyniki prześwietleń.

Newcastle. Brak nowych urazów i kontuzji w szatni.

Tottenham. Press będzie jutro – wewn źródła mówią o powrocie Kane’a na mecz w 24 kolejce z Manchesterem City.

Everton. Norweg King nowym zawodnikiem Evertonu, Ancelloti zamierza grać trójka z przodu Martwica Mózgu – DCL – Joshua King, z Jamesem za ich plecami. Mecz z Leeds opuści kontuzjowany Pickford – ma być gotowy na sobotę. Wraca do szerokiego składu Delph a dalej pauzuje Allan.

Aston Villa. Kortney Hause wypada do marca; poza tym wszyscy zdrowi i gotowi do gry.

WHU. Brak nowych urazów i kontuzji w szatni. Czuć było u Moyesa podniecenie transferem Lingarda; mój młody miał to samo kiedy instalował Cyberpunk na starej PlayStation.

Burnley. Taylor i Barnes – decyzje przed meczem; Wood raczej opuści starcie z Manchesterem City.

Manchester City. Brak nowych urazów i kontuzji w szatni. Aguero zbiera siły i nie zagra ze zbójcerzami. Pauzuje też Ake. Pytany o skład Pep odpowiedział, że nie zagra tą samą jedenastką co z SHU.

Chelsea. Press jutro.