Ostatnie w 2019.

Southampton. Brak nowych kontuzji. Obafemi był chory i GW21 opuści, nie zagra również kontuzjowany grubo wcześniej Valery. Do dyspozycji jest ponownie Long.

Manchester City. Brak nowych urazów w szatni; do szerokiego składu wracają David Silva i Stones. Guardiola sugerował rotacje.

Sheffield United. Lundstram wrócił do treningów i będzie gotowy na starcie z Liverpoolem.

Everton. Dalej pauzuje Iwobi a treningi wznowił Schneiderlin.

Manchester United. Wewnętrzne źródła piszą, że Pogba nie zagra z Arsenalem. Z drużyną trenuje Dalot. McTominay będzie gotowy do gry najwcześniej w połowie stycznia.

Chelsea. Pulisic opuścił GW20 z powodu podejrzenia uraz ścięgna, piłkarz na social pisze, że jest zdrowy, gotowy do gry a świat go nie rozumie.

Watford. Mariappa pauzuje jedno spotkanie; Pearson ma do dyspozycji na jego miejsce Dawsona i Masine. Znaczy dżumę i cholere. Hughes i Cathcart – decyzje przed meczem.

Leicester. Vardy zagra z Newcastle – napastnik wcześniej pauzował ze względu na narodziny piątego dziecka. Do dyspozycji Rodgersa jest także Pereira.

WHU. Reid, Yarmolenko i Wilshere opuszczą GW21. Wraca odwieszony Cresswell.

Brighton. Cisza i spokój. Psy dupami szczekają.

Newcastle. Paul Dummett, Allan Saint-Maximin, Ciaran Clark, Jamaal Lascelles, Matt Ritchie i Fabian Schar  opuszczą mecz z Lisami. Joelinton trenuje.

Arsenal. Chambers już nie zagra w tym sezonie. Aubameyang po porażce z Chelsea rzucił korkami i zażądał transferu.

Burnley. Gibson i Lennon – decyzje przed meczem. Dyche po pressie życzył wszystkim szczęśliwego Nowego Roku.