No rest for the wicked.

Burnley. Taylor trenuje – decyzje przed meczem. Podobnie Barnes, który potrzebuje odpoczynku. Szanse Brownhilla wielki Sean Dyche określił na 50%. Po dwóch kolejnych zwycięstwach, przed meczem z Chelsea, Dyche tłumaczył na niemiecki popularną frazę: zrobię ci z dupy jesień średniowiecza.

Wolves. Po samoizolacji do szerokiej kadry wraca Morgan Gibbs-White; Ait-Nouri  (pachwina) pauzuje;

Crystal Palace. Tomkins odpocznie od piłki kilka spotkań;

Tottenham. Alli nie będzie gotowy na niedzielne starcie z Brighon; Reguilon wróci do gry najwcześniej w marcu; Kane wypadł na parę tygodni, ma poharatane obie kostki, już wcześniej były z nimi problemy a Mourinho nie wie kiedy napastnik będzie gotowy do gry (weźmy pod uwagę historię kłamstw Mourinho, półprawd i zwykłych ściem, parę tygodni może oznaczać powrót na domowe mecze z Chelsea lub WBA).

Manchster City. Gundogan zagra z Sheffield United – to słowa Pepa, potwierdzona obecność w XI, rzadkość w ustach Lokiego. Aguero dalej poza kadrą.

Everton. Wraca odwieszony Doucoure; nie zagrają Allan, Delph i Gbamin.

Manchester United. Bailly i Martial są gotowi do gry.

Southampton. Smallbone zakończył aktualny sezon operacją kolana. Poza składem dalej Vestergaard i KWP.

Sheffield United. Wraca pauzujący za kartki Egan, W składzie kilka potłuczeń i zwichnięć, nic poważnego dla żołnierzy Wildera.

Liverpool. Matip wypadł na dłużej, obrońca czeka na wyniki prześwietlenia łydki; Z Młotami nie zagra również Fabinho – rośnie populacja czeskiego ziemniaka.

Newcastle. Gotowy do gry jest Yedlin; na sprzedaż wystawiony został popularny Ritchie. ASM z szansą tym razem na wyjście od pierwszej minuty. Mecz opuści Fernández ; Clark i Dummett – decyzje przed meczem.

Aston Villa. Brak nowych kontuzji i urazów w szatni.

Chelsea. Jak wyżej.

Leicester. Za około 10 dni gotowy do gry powinien być Vardy. Podobnie Ndidi.

Leeds. Llorente pauzować będzie 3-4 tygodnie.

Brighton. Brak nowych kontuzji i urazów w szatni. Dalej pauzują Welbeck z Lampteyem.

WBA. Robert Snodgrass – decyzje przed meczem; Diangana wznowił trening; gotowy do gry jest Grant.