No rest for the wicked.

Crystal Palace. Uraz kolana leczy Cahil – decyzje przed meczem. Sakho gra już w ramach U23. Na parę tygodni wypadł Ward – do składu może wrócić Kelly.

Watfod. Na ulice Watford wraca nadzieja albowiem w składzie na weekend znaleźć się może Deeney. Matki zawczasu chowają córki w domach. Szansę na wyjściową 18 ma również Pereyra. Nie zagrają Dawson, Kabasele, Janmaat, Cleverly, Welbeck i Prodl.

Southampton. Wyzdrowiał przeziębiony Vestergaard; Boufal – decyzje przed meczem (rozwalony palec, nadepnął w nocy na klocek LEGO); Armstrong będzie gotowy do gry za 2 tyg.

Brighton. Wraca odwieszony Dunk; gotowy do gry jest już młody Connolly; March – decyzje przed meczem; Bernardo dopiero GW15.

Burnley. Brak nowych urazów i kontuzji w szatni zbójcerzy. Szansę na debiut ma Drinkwater. Dyche chwalił ostatnie dwa występy prawie Polaka Tarkowskiego, był krótki kurs lepienia leniwych pierogów i pobieżna analiza drzewka genealogicznego polskich przodków środkowego obrońcy – Psie Pole, Grunwald, Kircholm i Odsiecz Wiedeńska. Cali Tarkowscy.

WHU. Reid z szansą na GW15 – obrońca gra dalej z drużyną U23; Fabiański wznowił lekkie treningi i jest szansa na powrót z końcem roku. Zawieszonego Diopa zastąpi prawdopodobnie Balbuena. Laurki i pochwały odebrał Antonio.

Newcastle. Kolejną operację przeszedł Ritchie – obrońca ma szansę na powrót do składu dopiero w styczniu 2020. GW14 opuści Yedlin – zastąpi go Krafth. W izbie chorych dalej kibluje Lascelles.

Bournemouth. King wraca za 7-10 dni; Fraser – decyzje przed meczem; podobnie Solanke i Kelly. Poza składem cały czas Brooks, Daniels i Staszek.

Manchester United. Blade Runner Listopad 2019 – latające samochody i replikanci. 19 listopada 2019 Tottenham żegna Pochettino. 29 listopada 2019 wylatuje Emery. Ten sam piątek; uśmiechnięty wuefista dalej się upiera, że Pogba nie da rady zagrać z Aston Villą. Ale, jak już łaskawie dołączy do drużyny będzie dla niej niczym transfer nowej gwiazdy. Blisko powrotu jest McTominay, może niedziela, może mecz z Totkami.

Arsenal. Ljungberg tymczasowym trenerem Kanonierów.

Wychodzi też syf z szatni Kanonierów:

Everton. Bernard z szansą na GW15; brak nowych urazów i kontuzji w szatni.

Chelsea. Tammy Abraham nie zagra z Młotami; więcej o kontuzji napastnika będzie wiadomo dopiero w poniedziałek. Nie liczyłbym też na występ w GW15 (wtorek).

Tottenham. GW14 opuszczą Davies (kostka), Lamela, Lloris i Vorm. Daviesa zastąpi prawdopodobnie Rose, ew Vert, a minuty może dostać 17 letni Cirkin. Sessegnon dla Mourinho jest skrzydłowym.

Sheffield United. Egan powinien zagrać z Wilkami; Mousset poradził sobie z urazem i ma być gotowy na weekend.

Norwich. Cantwell od czwartku trenuje i powinien zagrać z Arsenalem; do szerokiego składu wracają Tettey, Lewis i  Zimmermann; dalej poza kadrą Hanley i Klose.

Liverpool. Aż na 8 tygodni wypada Fabinho – to kiepskie perspektywy na wyjazdy do Leicester czy w Bournemouth. Za to Keita jest zdrowy.

Manchester City. Brak nowych kontuzji i urazów w szatni. Pauzuje Aguero, który wypadł mniej więcej do końca roku.