Home FANTASY PREMIER LEAGUE Wieści z szatni – GW13

Wieści z szatni – GW13

0
0

No rest for the wicked.

Arsenal. Xhaka z szansą na powrót do gry w grudniu; Kolasinac mierzy w styczeń. Poza nimi wszyscy zdrowi.

Everton. Treningi wznowił Doucoure; pauzują za kartki Davies i Richarlison. Gray – decyzje przed meczem; dalej pauzują Mina i DCL. Ostatni wznowił lekki trening.

Brighton. Do pierwszego składu wraca Sanchez; do treningów Enock Mwepu.

Southampton. W szerokim składzie na Liverpool powinien być Djenepo; lekkie treningi wznowił Stephens; Stuart Armstrong nie zagra, gotowy do gry jest natomiast Redmond.

Leeds. Do dyspozycji Bielsy są Raphinha i Rodrigo; pozostali kontuzjowani zawodnicy kończą ostatnią fazę rehabilitacji; Ayling powinien już pograć w ramach U23.

Brentford.

Wargi zbyt zziębnięte

Wracają Jensen, Sorensen a pauzuje Jorgensen

Piździ

Norwich. Brak nowych kontuzji i urazów w szatni.

Newcastle. Poza Gaylem wszyscy zdrowi, łącznie z trenerem.

Aston Villa. Do szerokiego wyboru wracają Luiz i Sanson; dalej pauzuje Traore. Po dłuższej przerwie treningi wznowił Trezeguet – czas na ogranie meczowe w składzie U23 („udostępnij do odzyskania kondycji”).

Watford. Do treningów wrócił Sema. Z Lisami na pewno nie zagrają Sarr (kolano) i Nkoulou – Ranieri czeka na wyniki badań.

Liverpool. Robertson dalej jest pierwszym wyborem Kloppa – Tsimikas walczy o skład, Robbo to Robbo. Brak nowych urazów, do gry od pierwszej minuty gotowy jest Jota. Pauzuje Fimino – nie padły daty powrotu. Dodajmy, że media ostrzegają przed sztormem Arwen i silnym wiatrem, tu i ówdzie straszą przełożeniem spotkania (plota). Na wszelki wypadek, VC Trent/Jota nie jest opcją na GW13.

Manchester United. Ralf Rangnick tymczasowym trenerem Czerwonych Diabłów – patrząc po oczekiwaniach, Niemiec co najmniej wynalazł football. Wzmocnieniem w pojedynku z Chelsea będą urazy Freda i Shawa – obaj, decyzje przed meczem.

Wolves. Marcal gotowy do gry – są sugestie, że Ait Nouri może wrócić na ławkę; Dalej pauzuje Boly.

Crystal Palace. James McArthur jedynym kontuzjowanym piłkarzem Orłów.

Manchester City. Grealish i Foden trenują indywidualnie – decyzje przed meczem, Guardiola nie zamierza ryzykować. Na pewno nie zagra KDB.

Chelsea. Chilwell w tym roku nie zagra – za 6 tygodni zapadnie decyzja o ew operacji więzadeł; mecz z United opuści również Kovacic, pod dużym znakiem zapytania stoi występ Kante (szansa w kategorii cudu); Lukaku ławka. Brak informacji o Havertzie.

WHU. Brak nowych kontuzji i urazów w szatni – Antonio i Fabiański wczoraj odpoczywali.

Leicester City. Jak wyżej – tylko zamiast Antonio Vardy.

Burnley. Weekend opuści Barnes;  Rodriguez i Vydra – decyzje przed meczem; Tarkowski i Westwood pauzują za kartki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *