Home FANTASY PREMIER LEAGUE Wieści z szatni ESA – kolejka 29

Wieści z szatni ESA – kolejka 29

0
0

Ostatnie wieści z szatni w tym sezonie. Kolejka 30 to multiliga więc wszystkie składy poznamy przed deadline. Z tego miejsca dziękuję wszystkim, którzy śledzili, czytali efekty mojej mozolnej pracy. No to lecimy.

Legia. Michniewicz: „Pekhart najprawdopodobniej nie zagra już w tej rundzie. Pierwszy powód to drobny uraz, a drugi to to, że jest w kontakcie z trenerem reprezentacji Czech, która rozpoczyna przygotowania 24.05. Chcemy by wyleczył kontuzję i był gotowy na kadrę. Proponowaliśmy też dłuższy urlop Juranoviciowi, ale powiedział, że chce być na fecie i chce grać do końca. Był plan żeby Jasur grał od początku, ale jest w czasie Ramadanu, sam mi powiedział, że ma siły na 30 minut.” Luqui nie zagra, pilnuje żony, która jest blisko rozwiązania.

Zagłębie. Jedynym kontuzjowanym zawodnikiem jest Simić. Reszta gotowa do gry.

Jaga. Grzyb: „Poza Runje, Olszewskim, Steinborsem i Bitokiem można powiedzieć, że wszyscy są do dyspozycji. Cieszy, że do gry wrócił Nastić”

Warta. Tworek: „Jest kilku zawodników poobijanych (tradycyjnie). Myślę, że do meczu uda się postawić wszystkich na nogi. Cieszy mnie, że wrócił do gry Kopczyński.”

Wisła Kraków. Trener Hybala nie będzie mógł skorzystać z Bashy, Mehremicia, Dudy, Kuveljicia, Plewki, Radakvicia oraz Sadloka. Za kartki pauzuje Burliga.

Gdyby ktoś liczył na wieści ze Stali Mielec przed DL to konferencja odbędzie się w sobotę dopiero.

Pogoń. Runjaić: „Alex (Gorgon) nie jest jeszcze gotowy, mamy nadzieję, że w przyszłym tygodniu będzie mógł trenować z zespołem. Frączczak jest gotowy i pojedzie z nami do Lubina.” Wczoraj wieczorem dostałem info, że do Lubina nie pojechał Bartkowski.
Wisła Płock. Bartoszek na pytanie o sytuację kadrową: „Kwestia ostatecznej 11 nie została podjęta przeze mnie”
Lechia. Stokowiec: „Nalepa na 100% będzie w 20, w sobotę. Tobers wypada za kartki. Mamy maturzystów Kałuzińskiego, Biegańskiego, którzy dopiero jutro dołączą do treningów. Nie wiem czy będą w kadrze. Innych, nowych urazów nie ma”.
Cracovia. Probierz: „Na pewno nie zagra Kosecki, który podkręcił staw skokowy. To samo tyczy się Hrosso, na pewno nie zobaczymy go w tym meczu. Co do Pika i Rivaldinho – zobaczymy”
Konferencji PBB raczej nie będzie dzisiaj.
Skład Górnika poznamy przed deadline.
Piast. Fornalik: „Sytuacja kadrowa w porównaniu do ostatniego meczu niewiele się zmieniła od poprzedniego spotkania. Zawodnicy, którzy byli kontuzjowani w dalszym ciągu trenują indywidualnie. Występ Tomasa Huka, który pauzował za kartki, również stoi pod znakiem zapytania.”
Lech. Nie padło pytanie o sytuację kadrową na konferencji.
Nie widzę aby była planowana konferencja Rakowa przed meczem z Piastem. Zakładam, że wszystkie wszyscy zawodnicy, którzy grali w meczu ze Stalą są do dyspozycji, a Tudor dostał w tym meczu resta po 2 x 90 w lidze + PP.
Śląsk. Brak pytania o sytuację zdrowotną w zespole na konferencji.
Powodzenia!
Ze sportowym pozdrowieniem
Benji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *