Home FANTASY PREMIER LEAGUE Wieści z szatni ESA – kolejka 24

Wieści z szatni ESA – kolejka 24

0

Zapraszam do zapoznania się z sytuacją w klubach przed 24 kolejką:

Cracovia. Probierz: „Alvarez trenuje normalnie i jest brany pod uwagę. Wypadł nam Rocha i musimy znowu kombinować co zrobić aby go zastąpić. Dla nas najważniejszy mecz jest w piątek, nie będziemy mieszać w składzie przed meczem PP”

Stal. Ojrzyński: „Sytuacja kadrowa nie jest rewelacyjna, ale nie jest też tragiczna. W takich czasach żyjemy. Jakieś problemy mamy, ale nie na tyle by przekładać mecz”

Wisła Kraków. Nie zagrają Basha, Mehremić, Duda, Plewka oraz Brown Forbes. Hyballa rozważa zagranie fałszywą „9”. Kuba nie jest gotowy na pełne 90 minut więc trener rozważa danie mu szansy od początku i obserwację ile wytrzyma lub wejście z ławki.

Lech. Góra: „Tiba trenuje normalnie od poniedziałku” Czerwiński z wirusem poza kadrą. Rogne jeszcze niegotowy. Reszta do gry.

Na jakiekolwiek wieści z obozu Rakowa niestety nie ma co liczyć. Ponoć 5 miało Covid, ale kto co i jak nie wiadomo.

Lechia. Niestety, na konferencji nie padło pytanie o sytuację kadrową, nie było również pytania o Pietrzaka. Po meczu z Zagłębiem Stokowiec mówił, że liczy na Rafała i jego powrót do formy. Wg mnie Conrado sprawdził się b. dobrze w meczu z Zagłębiem jako LO i wyjdą tak samo.

Warta. Tworek: „Zrelak i Jakóbowski będą już dzisiaj trenować z zespołem. Duży znak zapytania jeśli chodzi o Kopczyńskiego… Potrzebuję każdego zawodnika do rywalizacji.”

Wisła Płock. Sobolewski: „Tak, rozważam wystawienie innego młodzieżowca niż Kocyła. Sytuacja zdrowotna wygląda coraz lepiej. Cieszy mnie, że zdrowy jest Pyrdoł. Walczymy z czasem jeśli chodzi o Wolskiego. Robimy wszystko aby był gotowy.” Za kartki pauzuje Rzeźniczak.

Legia. Michniewicz: „Do dyspozycji są prawie wszyscy zawodnicy, chcę żeby Vesović najpierw ograł się w rezerwach. Lewczuk trenuje już na 100% i jest do dyspozycji.” Trener widzi Vesovicia do gry na wahadle, mimo, że konkurencja jest duża na tej pozycji. Na konferencji nie padło pytanie czy będą wyciągnięte konsekwencje wobec Kapustki. Klub został poproszony przez Komisję Ligi o wyjaśnienia.

Jaga. Paweł Olszewski – nie zagra jutro, być może za tydzień. Fedor Cernych i Bojan Nastić – po 3-4 tygodnie przerwy.
Zagłębie wrzuci raport przedmeczowy dopiero w niedzielę. Nie powinno być niespodzianek kadrowych.
Piast. Fornalik: „W dalszym ciągu wykluczony jest występ Martina Konczkowskiego, a pod znakiem zapytania stoi występ Tiago Alvesa. Kilku zawodników jest też lekko poobijanych po ostatnim spotkaniu.”
Górnik przed meczem wyjazdowym nie wrzuca konferencji. Pauzują Gryszkiewicz i Wiśniewski. Wraca Massouras.
Śląsk. Magiera: „Nie jestem wyznawcą zasady, że zwycięskiego składu się nie zmienia. Golla i Wilusz nie są brani pod uwagę, jest kilku zawodników gdzie prawdopodobieństwo jest małe, że dołączą, ale jest. Dzisiaj mam spotkanie po treningu ze sztabem medycznym”
Pogoń. Runjaić: „Cieszy nas, że w czwartek do zespołu dołączył Kurzawa. Nie był to intensywny trening, ale wszystkie badania przeszedł pozytywnie i jutro może być w kadrze meczowej. Innych nowości dotyczących kontuzji nie ma. Poza Drygasem i Matynią mamy do dyspozycji całą kadrę”
Czekam na wieści z PBB. Jak tylko pojawi się zapis z konfy wrzucę aktualizację.
Powodzenia!
Ze sportowym pozdrowieniem
Benji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *