Home FANTASY PREMIER LEAGUE Wieści z szatni ESA – kolejka 23

Wieści z szatni ESA – kolejka 23

0

Wszystkim zaglądającym do tego tematu życzę smacznego jajeczka, wesołego Alleluja i wuchty punktów w najbliższej kolejce. Przechodzimy do konkretów. Deadline sobota, godzina 12.15.

Legia. Na konferencji trener więcej mówił o zawodnikach 2 planu. 7 zawodników wracało dzisiaj z meczów kadry. Najważniejszy news: jak napisała Pani Rzecznik prasowa Izabela Kruk – Mladenovic uśmiechnięty i gotowy do gry.
Warta. 21 minut konferencji, ale żaden dziennikarz nie wpadł na pomysł żeby zapytać jak wygląda sytuacja kadrowa.
Wisła Płock. Sobolewski: „Mamy małe kłopoty. Na pewno w tym meczu nie będę mógł skorzystać z Cabrery – kolejny uraz mięśniowy podczas tej przerwy. Tak samo ma się Julio Rodriguez i niestety podobnie wygląda sytuacja u Wolskiego – również problem mięśniowy, eliminujący go z gry.”
Lech. Żuraw: „Tiba trenuje indywidualnie i jego występ stoi pod znakiem zapytania… Trudno jest mi określić kto będzie gotowy, a kto nie”. Padło również słynne: „Nie chcemy ułatwiać zadania rywalowi”
Pogoń. Runjaić: „W gruncie rzeczy nic się nie zmieniło. Rafał Kurzawa ma problemy mięśniowe i nie zagra w Warszawie. Mamy już od pewnego czasu dobrą sytuację kadrową. Nie mamy poważniejszych kontuzji, poza urazem Huberta Matyni.”
Śląsk. Magiera: „na pewno do naszej dyspozycji nie będą Maciej Wilusz i Wojciech Golla. Reszta ma jeszcze dwa dni i zobaczymy, jak będą wyglądać, kto będzie do dyspozycji, kto znajdzie się w kadrze meczowej, a kto nie. Na tej podstawie ułożymy zespół.”
Cracovia. Probierz(pytanie o sytuację kadr.)”Teraz wykonaliśmy tutaj, w tym okresie yyy pracy jeśli chodzi o sztab szkoleniowy czy medyczny yyyy to wszystko przeanalizował i zrobiliśmy wszystko aby jak najszersza grupa zawodników była do dyspozycji i mam nadzieję, że tak się uda”
Górnik. Brosz dostał pytanie z dwoma wątkami gdzie tym drugim członem było jaka jest sytuacja kadrowa i odpowiadając na pierwszą część zapomniał o drugiej części pytania. Manneh czeka wyniki testów. Paluszek i Kubica po powrocie z kadry są w treningu.
Lechia. Stokowiec: „Kadrowicze wrócili zdrowi i powinni być do dyspozycji. Sprawdzimy poziom ich zmęczenia, ale powinni być gotowi. Nalepa jeszcze nie będzie gotowy,Cessay ma dolegliwości mięśniowe, ale liczę, że będzie w 20 meczowej, podobnie Haydary, który podkręcił staw skokowy”
Jaga. Grzyb: „Dzisiaj Cernych ma mieć robione badania, nie wiemy na chwilę obecną jak poważny jest to uraz, mam nadzieję, że będzie gotowy do najbliższego meczu.”
Piast. Fornalik: „Sytuacja kadrowa nie wygląda źle. Natomiast pod dużym znakiem zapytania stoi występ Tiago Alvesa, który jest jeszcze w okresie rehabilitacji. Jutro też zapadnie decyzja dotycząca Michała Żyro czy będzie zdolny do gry.”
Wisła Kraków. W meczu z PBB Hyballa nie będzie mógł skorzystać z Bashy, Mehremicia, Boguskiego i Plewki, którzy zmagają się z urazami. Do treningów wrócił Błaszczykowski. Medved i Brown wracają z meczów kadry dopiero dzisiaj.
Brak konferencji Podbeskidzia, a Zagłębie tradycyjnie studio przedmeczowe w dniu meczu czyli w poniedziałek. Mecz Stal – Raków przełożony.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *