Home FANTASY PREMIER LEAGUE Wieści z szatni ESA – kolejka 22

Wieści z szatni ESA – kolejka 22

0
0

Co słychać w klubach przed kolejką 22? Zapraszam.

Lechia. Stokowiec: „Michał [Nalepa] myślę, że będzie do dyspozycji po przerwie na mecze reprezentacji. Bliżej do znalezienia się w dwudziestce meczowej jest Ceesay, który wraca po chorobie. Reszta zawodników jest gotowa do gry.”

Lech. Żuraw: „Jest już Puchacz po chorobie, trenuje normalnie z nami, na jakiś czas będę miał go do dyspozycji. Dzisiaj też okaże się czy będzie gotowy na mecz Johannsson, reszta jest do dyspozycji”

Jaga. Grzyb: „Zmiany personalne są możliwe, ale większych nie zakładamy. Będą raczej kosmetyczne. Bazujemy na tych samych zawodnikach, znamy ich wartość, wiem czego mogę od nich oczekiwać.” Olszewski wypadł z powodu kontuzji stopy. Ani słowa o Imazie.

Legia. Michniewicz: „Wszołek jest OK, będzie brał udział dzisiaj w zajęciach i pojedzie z nami do Lubina. Jasur od przyszłego tygodnia wejdzie w normalny trening. Rusyn jest przewidziany na wyjazd do Lubina. Muci był przewidziany do zmiany w meczu z Wartą, ale padła bramka i zmieniłem koncepcję. Szabanow miał lekki uraz po meczu, mam nadzieję, że będzie do dyspozycji w Lubinie. Pekhart ma dużą szansę aby zagrać w Lubinie od początku”

Stal. Ojrzyński: „Mamy drobne problemy przed spotkaniem, nie wszyscy trenują, mam nadzieję, że uda się postawić jak największą liczbę z tych zawodników do gry”. Bez konkretów oczywiście. Trener zapowiedział walkę o 3 pkt.

Piast. Fornalik: „Wszystko wskazuje na to, że Kuba znajdzie się w kadrze meczowej i będzie do dyspozycji.”

Cracovia. Za kartki pauzuje Rodin, ale na pytanie kto go zastąpi trener nie odpowiedział. Dytiatjew będzie brany pod uwagę jako potencjalne zastępstwo.

Wisła Płock. Sobolewski:”Sytuacja kadrowa przed meczem wygląda naprawdę dobrze. Oprócz pauzującego Alana w tym meczu na pewno nie wystąpi Obradović, bo na chwilę obecną jako jedyny w zespole jest kontuzjowany.” Urygę zastąpi najprawdopodobniej Michalski.

Śląsk. Lavicka: „Cotugno trenował na 100% i będzie przygotowany do meczu. To samo tyczy się Puerto”

Pogoń. Runjaić: „Na szczęście diagnoza dotycząca Huberta Matyni nie jest tą najgorszą. Nie doszło do zerwania więzadeł krzyżowych. Cała sytuacja jest negatywna, ale oczywiście to mały pozytyw. Będzie nam go brakowało. Poza tym mamy duży wybór”. Za kartki pauzuje Smoliński. Trener dodał, że Kostas ponownie zagra w duecie z Zechem na środku obrony.

Górnik przed meczem wyjazdowym nie przeprowadzi konferencji. Do dyspozycji trener powinien mieć wszystkich zawodników z poprzedniego meczu + wraca Janza po pauzie kartkowej.

Zagłębie wrzuci raport przedmeczowy tradycyjnie w dniu meczu czyli w niedzielę…

Warta. Tworek: „Wszyscy zawodnicy poza Kielibą i Fiedosewiczem są do mojej dyspozycji”

Wisła Kraków konferencja dzisiaj popołudniu czekamy czy info wrzucą Raków i PBB. Uzupełnię jak tylko coś się pojawi.

Powodzenia.

Ze sportowym pozdrowieniem

Benji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *