Home FANTASY PREMIER LEAGUE Wieści z szatni ESA – kolejka 21

Wieści z szatni ESA – kolejka 21

0

Lecimy z tematem ponieważ dzisiaj deficyt czasu.Jagiellonia: „Po meczu z Wisłą Kraków wkradło nam się kilka wirusów. Nie tylko Covidowych. Sporo czasu potrzeba aby wrócić po czymś takim na odpowiedni poziom. Konrad [Wrzesiński] trenuje z zespołem, w niedługim czasie damy jasną deklarację czy zostanie z nami” Pojawiły się fotki Imaza ze szpitala po narodzinach jego dziecka. Zakładamy, że jest już zdrowy.

Lech. Żuraw: „Uważam, że ostatni mecz Daniego był najlepszy w tej rundzie. Ishak trenuje na pełnych obrotach, jest gotowy do gry. Wrócili również Milić i Kravets. Jedyny niedostępny jest Puchacz”

Wisła Płock. Sobolewski:”Merebashvili i Susnjara mieli kontuzje, Cabrera boryka się z przewlekłymi problemami mięśniowymi. Jest możliwe, że Szwoch i Wolski zagrają w jednym składzie, różne konfiguracje bierzemy pod uwagę. Rzeźniczak wrócił do pełnej dyspozycji”. omasik trenuje z zespołem na 100%, musi tylko odbudować się fizycznie.

Legia. Michniewicz: „Lewczuk, Mosór, Vesović, Valencia, Jasur, tych zawodników nie będzie w kadrze meczowej. Liczymy, że Kostorz będzie do dyspozycji. Zdecydujemy w sobotę kto rozpocznie od pierwszej minuty, Rafa czy Pekhart”

Warta. Tworek: „Mamy swoje drobne sprawy, dopiero dzisiaj po treningu zadecydujemy jaka 20 pojedzie do Warszawy” Za kartki pauzuje Trałka.

Piast. Fornalik: „Na tę chwilę mamy problem zdrowotny z T. Alvesem. Zawodnik w ostatnim czasie był w bardzo dobrej dyspozycji. Po swoich perturbacjach wszedł na określony poziom, ale niestety na ostatnim treningu doznał urazu, który eliminuje go co najmniej na trzy tygodnie z gry”

Cracovia. Probierz: „Loshaj nie był w kadrze ze względu na Covid. Piszczek wraca po kartkach, a jeśli chodzi o Sadikovicia, Pika i Fiolicia robimy wszystko żeby ich postawić na nogi na ten mecz.”

Lechia. Stokowiec: „Wraca Karol Fila, wykluczony jest występ Nalepy i Ceesaya, drobne problemy miał Jarek Kubicki, z Saiefem jest coraz lepiej, wierzę, że będzie do dyspozycji”

Śląsk. Trener Lavicka nie wyklucza zmian w składzie, ale też powiedział, że indywidualnie każdy z zawodników go nie zawiódł w meczu z Legią. Decyzja o składzie będzie podjęta na podstawie sytuacji zdrowotnej. Mąka pracuje indywidualnie, Puerto dołączył do pełnego treningu.

Pogoń. Runjaić: „Sytuacja kadrowa jest podobna jak w poprzednich tygodniach, czyli komfortowa. Kurzawa może grać teoretycznie od początku, ale pytanie, czy zrobilibyśmy mu przyjemność graniem od pierwszej minuty. W jego przypadku jest ryzyko, długo nie grał, nie jest w rytmie meczowym i fizycznym. Wymieniamy się poglądami i zobaczymy jak to będzie wyglądało”

Wisła Kraków. W najbliższym spotkaniu szkoleniowiec Białej Gwiazdy nie będzie miał do swojej dyspozycji Mehremicia, Buksy, Buchalika, Żukowa, Błaszczykowskiego, Bashy i Szota. Za kartki pauzuje Brown Forbes.

Górnik. „Wiśnia, Paluszek i Evangelou [w trójce z tyłu]. Eizenchart w miejsce Janzy na wahadle. Tak to będzie wyglądać z Zaglebiem. Sobczyka nie bylo na treningu. Richi gral z Krawczykiem.” To nie są słowa trenera Brosza, znajomy z TT, kibic Górnika podzielił się swoimi przemyśleniami. Za kartki pauzuje Janza.

Na wieści od Stali, Rakowa, PBB i Zagłębia czekamy, ale nie wiadomo czy się doczekamy.

Powodzenia!

Ze sportowym pozdrowieniem

Benji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *