Home FANTASY PREMIER LEAGUE Wieści z szatni ESA – kolejka 20

Wieści z szatni ESA – kolejka 20

0
0

Przebudzenie Zagłębia? Chyba za wcześnie na takie stwierdzenie wszak Lubinianie grali z wyjątkowo bezbarwną w lidze Cracovią. Na pewno warto obserwować czy ekipa Seveli wraca na odpowiednie tory ponieważ jest kilka ciekawych i niedrogich opcji w tej drużynie. Zapraszam do raportu co słychać w szatniach klubowych.

Jagiellonia. Grzyb: „Piłkarze, którzy przechodzili ostatnio chorobę, wracają już do zespołu. Wyjątkiem jest Imaz, który z kadry wypadł w ostatniej chwili przed konfrontacją z Piastem Gliwice. Powracający zawodnicy, po odpowiednich badaniach, zaczynają odbudowywać swoją formę. Nie wiem czy pojadą z nami do Lubina. Zatem na pewno nie będzie z nami Jesusa, a reszta zawodników, oczywiście poza wykartkowanymi (Romanczuk, Augustyn), jest do naszej dyspozycji.”

Lech. Żuraw: „Satka i Ishak weszli w trening, nie są jeszcze gotowi do gry od pierwszej minuty. Powinni pojawić się już na ławce w meczu z Pogonią. Czekamy na badania Milicia. To czy będzie w kadrze dowiemy się dzisiaj, jutro.”

Wisła Kraków. Kontuzjowani są: Mehremić, Szot, Basha, Buksa, Gruszkowski, Błaszczykowski, Radaković i Kuveljić. Skład Wisły poznamy przed DL.

Legia. Michniewicz: „Tomas wczoraj trenował pierwszy raz w grupie z zespołem, twierdzi, że nic go nie boli. Dzisiaj będzie trenował na pełnych obrotach i będziemy obserwować jak zareaguje. Jędrzejczyk doznał urazu w meczu z Piastem. Podjęliśmy decyzję ze sztabem, że dzisiaj wejdzie w trening z zespołem.” Nie zagrają Martins i Luquinhas.

Lechia. Stokowiec: „Nie będziemy mieli wszystkich do dyspozycji, Nalepa i Ceesay na pewno nie zagrają, pod dużym znakiem zapytania jest także występ Saiefa”. Za kartki pauzuje Fila. Wraca do kadry meczowej Kopacz. Trener nie był zadowolony do końca z współpracy Paixao ze Zwolkiem

Śląsk. Lavicka: „Puerto, Wilusz i Pawelec trenują indywidualnie, jeśli będą przygotowani na 100% to będą brani pod uwagę”

O wieściach z obozu Górnika możemy tradycyjnie pomarzyć, ale skład poznamy przed DL.
PBB. Kasperczyk: „Hora będzie grał na takiej pozycji gdzie jest potrzebny zespołowi. Niepsuj nie zagra z powodów zdrowotnych. Tulio będzie w kadrze meczowej”. W drużynie pojawiły się przypadki z Covid (bez nazwisk). Mecz niezagrożony.
Raków. Nie ma jeszcze raportu przedmeczowego. Do gry powrócił Cebula (10 min w meczu PP z Lechem). Za kartki pauzuje Niewulis. Bartl, Petrasek i Szczepański dalej poza kadrą.
Wisła Płock. We wczorajszym meczu ze Stalą nie zagrał Rzeźniczak. Nie wiadomo jeszcze czy to kontuzja czy z innych względów. Lagator pauzuje za kartki. Do gry wrócił Kocyła, a pierwsze od bardzo dawna minuty zaliczył Rafał Wolski. Pozostali zawodnicy powinni być do dyspozycji.
Warta. Tworek: „Zrelak jest w 100% gotowy do gry po przejściu mikrocyklu treningowego. Kieliba na dzisiaj nie jest gotowy, podobnie Rodriguez (po urazie achillesa), na pewno nie będę mógł skorzystać też z Kopczyńskiego.”
Pogoń. Czekamy jeszcze na konferencję, ale na zdjęciach z treningu byli wszyscy zawodnicy. Trener powinien mieć do dyspozycji całą kadrę. Oczywiście o ile nie wypadnie nikt w ostatniej chwili.
Pozostałe ekipy uzupełnię jak tylko wyjdzie info z klubów.
Powodzenia
Ze sportowym pozdrowieniem
Benji 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *