Znamy już terminy zaległych spotkań 5 oraz 6 kolejki.

Zaległe mecze 5. kolejki:

Środa, 21.10.2020, 18:00: Legia Warszawa – Śląsk Wrocław

Środa. 16.12.2020, 20:30: Lech Poznań – Pogoń

Zaległe mecze 6. kolejki:

Środa, 28.10.2020, 18:00: Wisła Kraków – Lechia Gdańsk

Piątek, 30.10.2020, 20:30: Pogoń Szczecin – Jagiellonia

W tej kolejce pauzują Pogoń, Jaga, Wisła i Lechia. Punkty zawodników tych klubów jeśli ich zostawicie zostaną doliczone do kolejki 6 jak rozegrają swoje mecze. Jeśli nie zagrają w tym spotkaniu wchodzi rezerwowy z ławki. Przed kolejką 6 jak na lekarstwo konferencji prasowych więc muszę szyć jak się da.

Warta. Cała praktycznie konferencja to pytania o Legię. Żaden dziennikarz nie wpadł na pomysł aby zapytać o sytuację kadrową w drużynie.

Górnik Zabrze. Tradycyjnie brak konferencji przed meczem wyjazdowym.Kolega @fabian_bury z TT podpowiada, że skład nie powinien się różnić od poprzedniego spotkania.

Legia. Brak konferencji przed deadline. Zakładamy, że Kante decyzje przed meczem. Teoretycznie powinien być gotowy. Reszta powinna być do dyspozycji. Nikt nie złapał kontuzji podczas meczu LE.

Lech. Brak konferencji przed DL. Na podstawie wczorajszego meczu w LE zakładam, że wszyscy są do dyspozycji.
Śląsk. Lavicka: “Zawodnicy, którzy mieli problemy mieli więcej czasu żeby dojść do formy (Mączyński i Cotugno).” Praszelik jeszcze nie trenuje. Wrócił za to Makowski. Trener zachwalał Pawłowskiego, zasugerował jednak ławkę, między wierszami(potrzebuje jeszcze czasu na adaptację).
Wisła Płock. Sobolewski:”Kuba Rzeźniczak oraz Hubert Adamczyk nadal trenują indywidualnie. Bardzo dobrą informacją jest powrót do zajęć Rafała Wolskiego. Co prawda zawodnik również skupia się póki co na treningu indywidualnym, ale cieszę się, że jest już z nami. Z kolei Torgil Gjertsen narzekał ostatnio na drobne przeziębienie. Został oczywiście odizolowany i przebadany. Wszystko z nim w porządku, ale jego występ w piątek stoi pod dużym znakiem zapytania.”
PBB.  Brede: “Kilku zawodników po ostatnich meczach jest niezdolna do gry. Nie chcę podawać nazwisk żeby nie ułatwiać przeciwnikowi działania” Trener zapowiedział również zmiany w składzie.
Cracovia. Probierz:”Jeśli chodzi o sytuację kadrową – powoli nam się to normuje. Lusiusz wrócił do treningów, dołączył do niego Gardawski i Strózik. Zawodnicy, którzy mieli lekkie urazy, powoli się regenerują. Siplak przechodzi rehabilitację. est jeszcze trójka, która jak wiadomo, wypadła na dłużej. Oni do końca rundy raczej pod uwagę brani nie będą. Wyjątkiem może być Pestka, którego być może uda się wcześniej postawić na nogi.”
Raków. Wszyscy zawodnicy są do dyspozycji trenera.
Piast. T. Fornalik o Badii i Świerczoku: “Obaj wrócili do treningów. Część ćwiczeń wykonują z zespołem, a część indywidualnie. Ostateczne decyzje w ich sprawie zapadną tuż przed najbliższym meczem.”
Zagłębie. Brak konferencji przed meczem z Górnikiem.
Stal Mielec nie wrzuciła jeszcze zapisu z konferencji prasowej.
Powodzenia
Ze sportowym pozdrowieniem
Benji