Home FANTASY PREMIER LEAGUE Wieści z szatni – DGW27

Wieści z szatni – DGW27

0
0

No rest for the wicked.

Leicester. Jest stabilnie, co w praktyce oznacza, że w weekend do składu nie wróci żaden z kontuzjowanych piłkarzy Brendana Rodgersa.

Leeds. Coraz bliżej powrotu jest Forshaw; Phillips, Rodrigo, Shackleton – decyzje przed meczem.

Brighton. Lamptey z treningów wraca na izbę przyjęć – jest tzw setback, może będzie gotowy do gry za tydzień, a może za dwa. GW27 opuszczą również Webster, March i Connolly.

Southampton. Djenepo, Minamino, KWP, Diallo – decyzje przed meczem; dalej pauzują Romeu, Obafemi i Smallbone.

Burnley. Gudmundsson, Brady i Cork – decyzje przed meczem.

Crystal Palace. Hodgson czeka na wyniki badań McCarthiego -w świecie FPL w zasadzie tylko on. Nie zagrają na pewno Clyne, Tomkins i Sakho. Gotowi na niedzielne starcie z Tottenhamem są Zaha i Schlupp.

Liverpool. Klopp tłumaczył zmianę Salaha brakiem sił egipskiego piłkarza. W praktyce trzeba na to patrzeć jako rest przed wielkim Fulham. Zmęczenie intensywnością gier odczuwa Kabak – obrońca w meczu z Fulham może odpocząć (oficjalne źródła piszą już o kontuzji). Gotowy do gry jest natomiast Phillips.

Newcastle. Bruce krytykował, i słusznie, napięty grafik i praktycznie brak wolnych dni dla piłkarzy. Szansę na występ mają Fernandez; podobnie Hayden i Krafth.

Aston Villa. Grealish nie zagra z Wilkami, pomocnik ma szansę na skład w GW28. W przyszłym tygodniu treningi może wznowić Cash. Martinez ze względu na covida nie pojedzie na zgrupowanie kadry.

Manchester United. DDG został ojcem i wrócił do Hiszpanii – Solskjaer zakłada, że bramkarz opuści parę spotkań, zwłaszcza, że po powrocie wyląduje na kwarantannie. Nie zagrają Pogba, Jones i Mata a Martial i van de Beek – decyzje przed meczem. I jeszcze dwa urazy w zawieszeniu, Lindelof narzeka na ból pleców, Rashford wciąż gra z kontuzją barku. Problemem jest zwłaszcza niedoleczony bark Rashforda i ew operacja dopiero po Euro.

Sheffield United. GW27 opuszczą Basham i Bogle.  Dalej pauzują Egan i O’Connell.

Tottenham. Aurier powinien być gotowy do gry – powinien, bo Jose unikał jednoznacznych deklaracji. Lo Celso ma szansę zagrać w czwartek, w LE.

Manchester City. Ake gotowy do gry. Przed następną podwójną kolejką cała szatnia jest zdrowa.

WHU. Fabiański ma szansę na występ – decyzje przed meczem. Podobnie drugi bramkarz Randolph (uraz biodra). Moyes ma w dupie kalendarz i intensywność finiszu sezonu – jesteśmy szczęśliwi grając każdy mecz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *