No rest for the wicked.

Brighton. Lamptey blisko, coraz bliżej, ale wróci najwcześniej za 2 tygodnie. Potter potwierdził oficjalnie koniec sezonu Solly Marcha. Webster decyzje przed meczem.

Manchester United. Z WBA nie zagra Pogba; trenuje Bailly; do składu wrócą po rescie w FA Bruno, Cavani i Luke Shaw. Astrolodzy przewidują w takich okolicznościach przyrody grad bramek Bruno, z drugiej strony oddać mu opaskę w trakcie podwójnej kolejki to jak podczas promocji 1+1 odmówić darmowej Taterce.

Burnley. Trenują Pope i Cork; szanse na występ Taylora Dyche oceniał na jakieś 50% – zakładamy dalszą absencję; Wood – decyzje przed meczem, podobnie Brownhill. Dyche pytany czy kupiłby Barnesa na dgw24 wybuchnął śmiechem.

Arsenal. Wracają odwieszeni Luiz i Leno; ponownie pod znakiem zapytania stoi występ Tierneya. Natomiast na pewno nie zagra Partey, gorzej, Arteta nie ma pojęcia kiedy pomocnik będzie gotowy do gry. Tu i ówdzie pojawiają się głosy, że Kanonierzy kupili zepsutego piłkarza.

Newcastle. Ruletka kontuzji Srok wylosowała tym razem: Wilsona – napastnik Newcastle wypada aż na 8 tygodni; Schara – obrońca wróci najwcześniej za półtora miesiąca; Clark ma być gotowy na poniedziałek; Fernandez i Lascelles – decyzje przed meczem.

Chelsea. Nie zagra Havertz i Thiago Silva (powinien być gotowy na starcie ze Świętymi); Werner po drobnym urazie jest gotowy do gry. Podobnie obrońca Christensen.

Aston Villa. Brak nowych urazów i kontuzji w szatni. Dalej pauzują Wesley i Hause.

Southmapton. Po raz 23 Hasenhuttl odkrywa, że Redmond może grać jako fałszywa dziewiątka. Na bramce dalej grać będzie McCarthy.

Liverpool. Klopp zapewniał, że drużyna jest pewna siebie i pełna wiary we własne możliwości. Ostatnio mniejsze niż byśmy oczekiwali. Z Lisami nie zagra Fabinho, piłkarz złapał kolejną kontuzję mięśniową; do końca lutego pauzować jeszcze będzie Jota.

Leeds. Kalvin Thomas – decyzje przed meczem; Było o formie Klicha, i że trudno grać na równym poziomie przez połowę sezonu – w meczu z Crystal Palace grał już na miarę oczekiwań Bielsy. Poza tym Bielsa w formie, pytany jak daleko jest Robin Koch odpowiedział depende de donde estés sentado (zależy gdzie siedzisz).

Wolves. Dalej pauzują Boly i Podence; swoje minuty otrzyma ponownie Jonny Otto. Poza tym u Nesa marazm, stagnacja, ktoś by powiedział nawet trenerski uwiąd.

Fulham. Brak nowych urazów i kontuzji w szatni; kontuzje leczą dalej Kongolo i Cairney. Laurkę od Parkera odebrał Ruben Loftus-Cheek, tak ten typ z dgw, którego nikt nie kupi.

Manchester City. Rodri trenuje i powinien być jutro do dyspozycji trenera (wg zbiorowego umysłu TT to +5 do potencjału ofensywnego Gundogana); Gotowy do gry jest również Dias. Poza składem wciąż KDB, Ake i Fernandinho. I jeszcze Aguero – wyszedł na drugi trening w tygodniu, nie jest oficjalnie wykluczony z dgw24.

WHU. Ogbonna wypadł na ok 5 tygodni; Antonio wrócił do treningów i prawdopodobnie zagra z Sheffield United; Diop po urazie głowy jest gotowy do gry.

Everton. Krótka piłka – DCL i Pickford opuszczą mecz z Fulham; powinni zagrać z Manchesterem City. Gomez, James, Digne i King gotowi do gry.

Leicester. Justin (ACL) wypada na dłużej, prawdopodobnie do końca sezonu.

Crystal Palace. Brak nowych urazów i kontuzji w szatni. Do szerokiego składu wraca Ward.

Tottenham. Bale z urazem, decyzje przed meczem; pauzują Lo Celso, Reguilon; Aurier (łydka) powinien zagrać; Kane po 2 meczach ma się świetnie.