Home FANTASY PREMIER LEAGUE Wieści z szatni, część 6

Wieści z szatni, część 6

0

Artykuł aktualizowany 24h.

1. Tottenham. O występie Auriera Pochettino zadecyduje na ostatnią chwilę. Davies jest już gotowy.

2. WHU. Lanzini wznowił pełne treningi i za tydzień powinien znaleźć się w składzie. GW6 opuści również Obiang, który również wraca za 7 dni.

3. Brighton. Dalej poza składem Mew są: Steve Sidwell, Beram Kayal i Sam Baldock. Gotowy do gry jest natomiast Bruno.

4. Everton. Rehabilitacja Colemana i Bolasiego przebiega sprawnie i szybko. Piłkarze mogą wrócić do składu już w listopadzie.

5. Southampton. Virgil van Dijk decyzje przed meczem, obrońca jest już praktycznie gotowy do gry. Do składu wrócił również Austin.

6. Burnley. Dalej pauzuje Walters ale do kadry wraca Westwood.

7. Liverpool. Od momentu przybycia na Anfield Oxlade-Chamberlain narzeka na drobny uraz łydki. Lepiej  zorientować się późno niż wcale, że Kloppowi wciśnięto piłkarza drugiej świeżości. Na pomeczowe urazy cierpią Emre Can i Joel Matip – decyzje przed meczem. Nie trenuje kontuzjowany Lovren i raczej opuści weekend. UPDATE: Emre Can wziął udział w dzisiejszym treningu. Pozostała dwójka przyniosła L4.

8. Swansea. Bony jest już do dyspozycji Clemente. Występ w weekend wydaje się pewny.

9. Huddersfield. Zmęczony Laurent Depoitre chce zagrać w weekend – decyzje przed meczem. Zwłaszcza, że GW6 na pewno, ponownie, opuści Mounie. Na decyzje lekarzy czeka narzekający na drobny uraz Van La Parra.

10. Arsenal. Welbeck wraca po repach, akurat na Watford. Wenger tłumaczył występ Sancheza poszukiwaniem optymalnej formy. Ozil trenuje i na 99% zagra; Wally został wczoraj tylko potłuczony, będzie żył.

11. WBA. Wraca Burke – pauzuje za to Brunt.

12.Manchester City. Kontuzjowany w pucharze Gundogan przejdzie dzisiaj dalsze badania – podobno to nic poważnego. UPDATE: Wrócił Kompany, Gundogan na pewno będzie gotowy na następny weekend.

13. Stoke City: Hughes zapowiada rotację zmęczonych pucharem zawodników. Weekend mogą opuścić najbardziej poobijani Allen i Diouf. Wimmer, decyzje przed meczem; wypadli Shawcross i Cameron a Zouma nie może grać vs Chelsea; Hughes obawia się grać rezerwowymi stoperami.

14. Bournemouth. Kontuzjowany jest tylko Mings, który wypadł na minimum dwa miesiące. Trener cieszył się najbardziej z powrotu Stanislasa.

15. Chelsea. Bakayoko miał wypadek samochodowy. Obyło się bez ofiar i obrażeń. Conte zapowiedział start Hazarda – nie ma już śladu po kontuzji. (tak po prawdzie, powiedział: it is now possible for Eden Hazard to be selected ; można to różnie interpretować, ale na 90% wyjdzie w pierwszym). Uraz nadgarstka wyleczył już Pedro.

16. Watford. Do składu Silvy wraca Femenia. Dalej pauzują kontuzjowani Cathcart, Kaboul, Prödl  i Hoban.

17. Brak nowych kontuzji i urazów w składzie Crystal Palace. Zaha powinien wrócić po reprezentacyjnej przerwie.

18. Leicester. Vardy wyszedł na dzisiejszy trening i trener ma dużą nadzieję, że zagra. GW6 na pewno opuszczą James i Huth. Do gry gotowi są już również Fuchs i Ulloa.

19. Mourinho nie zna daty powrotu Pogby.

  1. Newcastle. Haïdara i Dummett wciąż poza szatnią. Podobnie Lejeune.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *