Home FANTASY PREMIER LEAGUE Wieści z szatni, część 36

Wieści z szatni, część 36

0

Artykuł aktualizowany 24h.

1. Bournemouth. Do dyspozycji trenera jest ponownie Adam Smith. W GW36 nie zagra Arter. Stanislas wraca dopiero w lipcu.

2. Stoke City. Glen Johnson – decyzje przed meczem; szanse są, ale niewielkie. Weekend opuszczą Choupo-Moting i Stafylidis. Z powodów dyscyplinarnych nie zagrają Jese, Afellay i Berahino.

3. Burnley. GW36 opuszczą Mee i Arfield. Ten pierwszy ma jeszcze szansę zagrać w tym sezonie; drugi prawdopodobnie przeniesie się do Szkocji. Napalony na mięciutkie w obronie Brighton Dyche zapowiedział totalny gangbang beniaminka a na oczach zgromadzonych dziennikarzy zmiął w kulkę karteczkę z safeword i połknął. Bez popity.

3. Southampton. Wraca zawieszony Stephens, którego udanie zastępował Bednarek. GW36 opuści kontuzjowany Steven Davis.

4. Swansea. Sanches już raczej nie pogra z Łabędziami; Fernandez i Bartley – decyzje przed meczem; Narsingh gotowy do gry.

5. Leicester. Do składu wraca Amartey. Iborra i James zakończyli sezon. GW36 opuszczą Schmeichel i Okazaki. Puel zapowiedział w ostatnich spotkaniach rotacje, rotacje i raz jeszcze rotacje. Tymczasem zarząd ma go dość, wytyka fatalną końcówkę sezonu i planuje wymienić na młodszy model.

6. Crystal Palace. Dalej pauzują Puncheon, Bakary Sako i Scott Dann. Schlupp rozegrał spotkanie z drużyną U23.

7. Brighton. Brak nowych kontuzji i urazów w składzie.

8. WBA. Cisza i spokój przed upadkiem do Championship w szatni WBA. Do XI wraca Sturridge.

9. Everton. Schneiderlin, Baines i DCL – decyzje przed meczem. Cała trójka narzeka na mniejsze lub większe urazy. Gdy mowa o pierwszej dwójce: It’s not the years it’s the mileage” by Indiana Jones.

10. Liverpool. Klopp nie widzi problemu aby ze Stoke City zagrać tą samą jedenastką co z Romą. Każdy punkt jest ważny a mecze we wtorek – sobotę – środę nie są większym problem. Z drugiej strony w składzie jest kilka niegroźnych siniaków i być może ktoś odpocznie. Mane – uraz biodra; decyzje przed meczem; lokalna prasa sugeruje rest. Co na to Anfield Express?

11. Tottenham. Do składu wraca Rose – nie oznacza to z marszu pierwszego składu. Obrońca potrzebuje jeszcze ogrania.

12. WHU. Brak nowych kontuzji i urazów. Moyes zagra prawdopodobnie tym samym składem.

13. Huddersfield. GW36 opuści Ince – poza w składzie nic nowego.

14. Chelsea. Conte zastanawia się nad grą dwójka napastników – rzecz jasna mowa o Giroudzie i Moracie. Było też o Cahillu, który aktualnie ma pierwszeństwo przed Christensenem.

15. Manchester United. Wszyscy poza Romero są gotowi do gry.

16. Manchester City. Zawodnicy po opiciu mistrza dostali kilka dni wolnego; teraz trenują przed meczem z Młotami. Laurkę od Pepa dostał tym razem Sane; a mokry sen menedżerów o karnych Edersona zdementował Guardiola. Dlaczego? Bo Guardiola szanuje przeciwników.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *