Artykuł aktualizowany 24h.

Watford. Gotowy do gry jest Gray, który wcześniej narzekał na drobny uraz. Podobnie Holebas. Poza tym jedyną kontuzją w składzie jest biedaczek Cleverley.

Fulham. Brak nowych urazów i kontuzji w szatni. Trener przyjrzy się formie Reama i Miki, którzy w trakcie reprezentacyjnej przerwy zaliczyli dodatkowe mile.

Leicester. Zawieszonego Maguiera zastąpi Morgan; poza tym nic nowego i wszyscy zdrowi.

EvertonGomes, Jagielka i Digne są gotowi do gry. Na dłużej wypadł Mina, może nawet do końca sezonu.

Burnley. Dyche chwalił Brady’ego, który w trakcie reprezentacyjnego zgrupowania nadrobił braki kondycyjne. Do gry gotowy jest również Johann Berg Gudmundsson. Trener nie widzi powodów do obaw przed spotkaniem z silniejszymi Wilkami. Gdyby siła miała znaczenie, to słoń a nie lew byłby królem dżungli, filozofował zamyślony Dyche.

Brighton. Weekend opuści Gross, reszta składu gotowa.

Huddersfield. Do dyspozycji trenera są już Jonathan Hogg, Laurent Depoitre, Christopher Schindler, Juninho Bacuna, Aaron Rowe, Karlan Ahearne-Grant, Isaac Mbenza i Danny Williams. 32 kolejkę może opuścić Mbenza. Łącznie na 32 kolejkę trener ma 19 zdrowych piłkarzy.

WHU. Dalej pauzują Andriy Yarmolenko, Carlos Sanchez i Winston Reid; dodatkowo weekend opuści Nasri (łydka).

Southampton. Szansę na powrót do składu ma Lemina; odpada kontuzjowany Long, wraca Ings.

Bournemouth. Do zespołu dołączają zdrowi Stanislas, Adam Smith i Dan Gosling. O ich występie Howe zadecyduje przed meczem. Nowych urazów brak.

Cardiff. To koniec sezonu Calluma Patersona. Pomocnik po operacji wróci na akurat na boiska Championship. Następny mecz opuszczą również Connolly i Jazz Jack Richards. Gotowy do gry jest natomiast Camarasa.

Arsenal. Monreal i Ramsey trenują; Torreira pauzuje za kartkę; Xhaka dzisiaj nie trenował, odpoczywał, ale prawdopodobnie będzie gotowy na poniedziałek.

Tottenham. Aurier, Dier i Winks opuszczą wyjazd na Anfield. Spóźnione, ale szczere. Tak angielscy komentatorzy zgodnie ocenili przyznanie Orderu Imperium Brytyjskiego Harremu za hattricka z Panamą. Zdjęcie odznaczonego Kane’a będzie od dzisiaj zdobić zakurzoną klubową gablotę na puchary.

Liverpool. Brak nowych urazów i kontuzji w XI. Wszyscy kadrowicze wrócili zdrowi. Alexander-Arnold, Shaqiri i Keita odpoczywali dłużej i są dopiero po pierwszej sesji treningowej. Ox wróci później niż Klopp zakładał.

Wolves. Wilki zdrowe i gotowe. Za 10 kartek pauzuje Bennett.

Crystal Palace. Zaha i AWB trenowali, ale Hodgson boi się ryzykować. Decyzje przed meczem, i to tak bardziej na serio.

Manchester City. Wszyscy gotowi do gry; w tym Fernandinho, Kevin De Bruyne, Vincent Kompany i Mendy. Ostatni ma szansę na występ już jutro. Łącznie na następne 2 tygodnie Guardiola ma do dyspozycji 22 zdrowych piłkarzy.

Manchester United. Dzisiaj nie ma konferencji OGS, wczoraj była krótka pogadanka z okazji podpisania kontraktu, ale bez szczegółów dot. kontuzji. Z lokalnej prasy wiemy, że Lukaku prawdopodobnie opuści 2 następne mecze; Rashford wrzucał na social foty z treningu, a wewn źródła mówią, że będzie gotowy na Watford. Wraz z Martialem i Lingardem. Lindelof został ojcem, nie powinno mieć to jednak przełożenia na mecze.

Chelsea. Przez napięty kalendarz Hudson-Odoi ma wziąć udział w 2-3 następnych spotkaniach. Bez szczegółów co do minut.

Newcastle. Lascelles gotowy na mecz z Arsenalem.