Home FANTASY PREMIER LEAGUE Wieści z szatni, część 31

Wieści z szatni, część 31

0

Artykuł aktualizowany 24h

WHU. Wydaje się, że do pierwszego składu wraca Arnautovic. Napastnik jest już gotowy do gry od pierwszej minuty, fizycznie i przede wszystkim mentalnie, co podkreślił Pellegrini. Andy Carroll – decyzje przed meczem.

Leicester. Amartey i  Albrighton to jedyne kontuzje Lisów.

Burnley. Brak nowych urazów i kontuzji w szatni zbójcerzy. Jeden z nowych dziennikarzy zapytał Dyche’a czy nie obawia się spadku z Premier League. Trener ciężkim ruchem głowy odszukał pismaka i zabił go wzrokiem.

Huddersfield. Hogg pojawi się w szatni najwcześniej w kwietniu; pauzują Diakhaby, Isaac Mbenza, Jonathan Hogg, Demeaco Duhaney, Williams, Kongolo i Depoitre.  Cały skład jest przetrzebiony przez urazy i wirusy a na wczorajszy trening wyszło 15 zawodników.

Liverpool. Keita – decyzje przed meczem, a dokładniej po dzisiejszym treningu. Wyjazd na mecz z Fulham na pewno opuści Henderson.

Bournemouth. Potłuczony w meczu z Huddersfield Fraser opuścił kilka treningów od początku tygodnia, pomocnik już trenuje i w weekend powinien zagrać. Wilson wg trenera jest w świetnej formie. Mecz z Newcastle na pewno opuści Smith; Stanislas z Cookiem wracają w połowie kwietnia.

Chelsea. Higuain opuścił wczorajsze, pucharowe spotkanie przez gorączkę. Wiemy również, że wczoraj nie trenował.

Everton. Phil Jagielka i Kurt Zouma to jedyne usprawiedliwione nieobecności w składzie na weekend. Coleman jest już zdrowy.

Fulham. Nic nowego w szatni Fulham. No może poza faktem, że Scott Parker wciąż wierzy, że obronią miejsce w Premier League.

Newcastle. Schar jest zawieszony na 2 mecze; Lascelles trenuje ale BGW31 jeszcze opuści; podobnie jak Longstaff i Elliot. Gotowy jest Clark.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *