Home FANTASY PREMIER LEAGUE Wieści z szatni, część 30

Wieści z szatni, część 30

0

Artykuł aktualizowany 24h.

Watford.  Napakowany jak autokar do Lichenia Kiko Femenía jest gotowy do gry. Brak nowych urazów i kontuzji w szatni Szerszeni.

Brighton. Jedynym kontuzjowanym zawodnikiem Mew jest aktualnie Gross. Reszta gotowa na weekend.

Southmapton. GW30 opuści Long, napastnik Świętych powinien wrócić do składu na 32 kolejkę.

Everton. Pojedynek z Newcastle opuści Baines; Jagielka – decyzje przed meczem. Silva pytany o pierwszy skład Richarlisona odpowiedział: who?

Leicester. Brak nowych kontuzji i urazów w szatni Lisów. Vardy gotowy.

Newcastle. To koniec sezonu Longstaffa – pomocnik Srok wypadł na jakieś 4 miesiące. Może na krócej, ale boisko wróci najwcześniej w GW1 19/20.

Tottenham. Bardzo blisko pierwszego składu jest już Alli – decyzje przed meczem. Wypada Trippier, i prawdopodobnie Winks.

Fulham. Mawson może pojawić się w składzie pod koniec kwietnia; chory Schurrle już na BGW31.

Huddersfield. GW30 opuszczą Depoitre, Hogg, Duhaney, Mbenza i zawieszony Smith. To niewątpliwie złe wieści dla posiadaczy przed meczem z BOU.

WHU. Laurki odebrał Chicharito, który w zasadzie jest aktualnie pierwszym wyborem Pellegriniego, Arnautovic musi powalczyć o pierwszy skład. Lanzini jest gotowy do gry od pierwszej minuty; gdzieś pod koniec kwietnia do szatni może wrócić Wilshere. Do składu wracają Cresswell i Balbuena. Ploty mówią o ławce Andersona.

Bournemouth. 6 tygodni dłużej pauzować będzie Steve Cook; GW30 opuszczą Stanislas i Solanke; Wilson wznowił lekkie treningi i dopiero po konsultacjach ze sztabem medycznym Howe zadecyduje o udziale napastnika w meczu z Huddersfield. Podejmując decyzje warto pamiętać jak często na pressach Howe mija się z prawdą. Podpowiem – często.

Manchester United. Szansę na powrót do XI ma Martial ; Bailly gotowy; Matic i Herrera powinni być zdrowi na derby Manchesteru, OGS chwalił formę Freda – to niezły kawał brazylijskiego chuja – mówił, chwaląc międzynarodowe geny pomocnika.

Liverpool. Oxlade-Chamberlain zagra za moment w ramach U23; potłuczony Milner jest już gotowy (decyzje przed meczem); podobnie jak Lovren (tu problemem będą na pewno minuty i przerwa od gry); Gomez wjeżdża po repach.

Cardiff. Poza Bamba brak nowych kontuzji w składzie.

Burnley. Steven Defour (kontuzja łydki) opuści resztę sezonu. Poza nim brak nowych kontuzji i urazów w szatni Burnley. Pewny siebie Dyche wyciągnął statsy Salaha vs kluby top6.

Manchester City. Stones, Fernandinho i KDB to jedyne pewne absencje przed GW30. Szansę na występ ma trenujący już Laporte. Niewielką.

Crystal Palace. Hodgson podkreślił wagę jutrzejszych derby, to że nie wierzy w klątwę opaski o 13:30, pochwalił Zahe i poinformował o braku nowych kontuzji.

Wolves. Brak nowych kontuzji i urazów w szatni. Na bramkę wraca Patricio.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *