Home FANTASY PREMIER LEAGUE Wieści z szatni, część 24

Wieści z szatni, część 24

0

Crouch > Morata > Costa

1. Burnley. Pełne treningi wznowił Heaton – nie jest to jednoznaczne z natychmiastowym zastąpieniem Pope’a, ale dni Papieża są policzone. 4 -6 tygodni, tyle odpocznie kontuzjowany Walters, który w szpitalu dołączył do kontuzjowanych wcześniej Warda i Wooda. Arfield gotowy do gry. Odpowiadając na pytania Dyche przegryzał pogróżki, pod kierunkiem Mourinho, wyciąganymi ze słoika dżdżownicami. Potwierdzają to rewelacje Duńczyka, Sorena Andersona, który wspominając wspólną grę z hegemonem, w barwach Bristol City, opowiadał tak:

Every time he [Dyche] found an earthworm at training, he’d eat it.“It was so disgusting. I’ve never seen anything like it. It was very weird.

“He was a good player and I got along with him, but that was just weird.”

2. Crystal Palace. Na pełnych obrotach trenuje Ward; odnowiła się kontuzja kostki RLC – wypożyczony z Chelsea pomocnik na pewno opuści kolejne 3 tygodnie. W razie decyzji o operacji (niemal już pewnej) Ruben Loftus Cheek w tym sezonie już nie zagra. Townsend ma wrócić w lutym – mowa o końcówce miesiąca; wg wyspiarskiej prasy nawet wcześniej.

3. Watford. Do dyspozycji Silvy jest Cathcart; dalej pauzują Chalobah, Will Hughes, Kiko, Kaboul i Cleverley. Ostatni ma cień szansy.

4. Arsenal. Aubameyang rzekomo w Arsenale. Arsenal TV czeka. Z drużyną trenował Sanchez a później zapinał transfer z Manchesterem United. Wenger zaznaczył, że w razie czego Chilijczyk w weekend zagra. Franca wraca za tydzień. Monreal i Koscielny niemal gotowi.

5. WHU. Andy Carroll i jego kostka wypadli na 4-6 tygodni. Tym samym przebiegły plan Conte i pomysł klonowania Carrolla w podziemiach Cobham Training Centre legł w gruzach. Pozostała szansa na ekstrakcję genów Croucha. Antonio wraca za 2 tygodnie. Reid wciąż nie trenuje, gotowy do gry jest Chicharito, Ayew, decyzje przed meczem.

6. WBA. Aktualnie nie ma tematu transferu Evansa – nie mamy żadnych ofert, rzekł Pardew. Chadli i Morrison wrócą za miesiąc. Dawson  i Hegazi, decyzje przed meczem.

7. Liverpool. Henderson i van Dijk wznowili treningi. Niepotwierdzone raporty sugerują opuszczenie zajęć przez Salaha – więcej na pressie. UPDATE: Mohamed Salah i Ragnar Klavan są chorzy i nie trenują; Klopp ma nadzieję, że popołudniu pojawią się na treningu. Wypada czekać na foty (i bez paniki, mecz dopiero w poniedziałek). GW24 opuścić może niedysponowany Lovren. Henderson GW24 może jeszcze opuścić. Gotowy również nie jest Moreno. Na bramce zagra ponownie Karius.

8. Brighton. Poza Sidwellem nic nowego w szatni.

9. Leicester. Blisko składu jest Huth – obrońca może zagra za tydzień. Treningi z główną grupą wznowił Simpson, a dalej pauzuje Morgan.

10. Huddersfield. Lowe i Quaner są już gotowi do gry. Cranie potrzebuje jeszcze około 10 dni na powrót do szerokiego składu.

11. Stoke City. Treningi wznowił Shawcross . Do głównej grupy wrócili też  Pieters i Johnson. Z powodów osobistych wciąż pauzuje Jese.

12. Everton. Na pełnej kurwie trenuje już Coleman – boczny obrońca zagra w weekend jeszcze w rezerwach, za tydzień prawdopodobnie już z pierwszym składem. Do gry gotowy jest Keane. Walcott dostał pudełko czekoladek i laurkę, zawodnik pracuje nad zgraniem z drużyną.

13. Bournemouth. Dalej pauzują Stanislas i King; Howe zapowiada solidne rotacje po meczu z Wigan, bowiem przegrany skład zaprezentował się fatalnie.

14. Tottenham. Rose i Winks mogą wrócić na GW25; Aldi teoretycznie wciąż z lutowym terminem, chociaż Poche liczy po cichu na występ obrońcy w pucharze FA. Chory Lloris czeka na decyzje przed meczem. Za 50 milionów euro klub ma wzmocnić Malcom z Bordeaux.

15. Chelsea. GW24 opuszczą kontuzjowani CahillFabregas i zawieszony Morata. Do dyspozycji Conte jest już Barkley – wystarczyło wrzucić do szatni kilka piguł na mole i gra gitara.

16. Manchester United. Nie zagrają Blind, Bailly… no i Ibra. Wraca odwieszony Young. Osobną laurkę dostał Shaw i prawdopodobnie pozostanie w wyjściowej XI. Pomimo powrotu Younga. Deal z SanchezemMikim nie jest jeszcze zakończony.

17. Manchester City. Pauzują kontuzjowani Delph i Kompany.

18. Newcastle. Wiele hałasu o nic. Tyle w temacie polityki transferowej Srok.

19. Swansea. Sanches wznowi treningi w sobotę. Abraham będzie gotowy na następną kolejkę.

20. Southampton. Yoshida, decyzje przed meczem.