Home FANTASY PREMIER LEAGUE Wieści z szatni, część 17

Wieści z szatni, część 17

0

A w nich trenerzy szczerze o rotacjach. PILNE: Morata opuści GW17.

1. Leicester City. Nic nowego; dalej pauzują Huth i James, przed którymi spotkania w ramach rozgrywek U23.

2. Watford. Silva postraszył rotacją Richarlisona – pomocnik ma dopiero 20 lat i jeżeli poczuje się zmęczony, będę zmuszony dać mu odpocząć; nie można non stop grać na tak wysokim poziomie. Femenia i Britos prawdopodobnie opuszczą GW17 – nadzieja na występ jest. Szerszenie odwołały się od czerwonej kartki Zeegelaara.

3. Crystal Palace. Uraz Cabaya był niegroźny i pomocnik wraca do składu. Pauzuje Ward a zdecydowanie na dłużej, z rozdarciem włókien mięśnia łydkowym, wypadł Sakho. Mowa o tygodniach, a nawet miesiącach. Zastąpi go Dann.

4. Chelsea. Conte zapowiedział rotacje i odpoczynek najbardziej zmęczonych zawodników. Szczegółów brak, ale prasa sugeruje rest Moraty i Hazarda. UPDATE: W środę nie zagra Morata. Bo zmęczony, bo plecy, bo Conte nienawidzi FPL. Media są przekonane, że za Morate zagra Batu. Ma to być jego ostatnia szansa aby odzyskać zaufanie trenera – alternatywą jest styczniowy transfer.

5. Southampton. Nic nowego w szatni; do treningów wrócił Soares – o występie Pellegrino zadecyduje przed meczem.

6. Brak nowych urazów i kontuzji w szatni Brighton. Do zespołu wraca wypoczęty Knockaert.

7. Swansea. Routledge, decyzje przed meczem.

8. Nic nowego w Huddersfield Town. W nocy temperatura -1 a w ciągu dnia przejaśnienia i ze 2 stopnie powyżej zera.

9. Stoke City. Brak nowych kontuzji; do drużyny wrócił Jese; GJ czeka na decyzje przed meczem.

10. Burnley. GW17 opuści Lowton, który ma szanse na występ w weekend. Mee wciąż nie trenuje, trener podejmie decyzje na ostatnią chwilę – zakładam, że nie będzie ryzykował. Pytany o Hughesa, Dyche obiecał zabarwić na czerwono zalegające wokół Turf Moor hałdy śniegu.

11. Arsenal. Midweek na pewno opuści Mustafi; pod znakiem zapytania stoi jego występ w weekend. Kontuzja Ramseya miej poważna niż się obawiano, pomocnik na pewno opuści tą kolejkę i prawdopodobnie następną.

12. Liverpool. Moreno wypadł na jakieś 6 tygodni – może krócej, może dłużej. Klopp nie wie. Pauzuje również Matip, ale za to normalnie trenuje Lallana. Dwóch, trzech zawodników podstawowego składu może opuścić mecz z WBA z powodu potłuczeń i drobnych urazów z derbów.

13. Bournemouth. Brak nowych urazów w szatni.

14. Everton. Big Sam ma zamiar zagrać tym samym składem co w weekend. Zwycięskiej ekipy się nie zmienia.

15. Tottenham. Krótko: Sanchez zawieszony, Aldi wróci w lutym 2018. Lamela ma szansę zagrać w wyjściowej jedenastce vs Brighton.

16. Manchester City. Guardiola wręczył pośmiertne odznaczenia bohaterom bitwy w tunelu pod Old Trafford. Był apel, krótkie przemówienie i odesłanie do FA po konkrety. GW17 na pewno opuści Kompany.

17. WHU. Kouyate wznowił treningi; Chicharito i Carroll rozpoczną prawdopodobnie na ławce. Pauzuje Collins. Moyes zapowiedział rotacje bramkarzy – na razie nr 1 wydaje się Adrian.

18. WBA. Pardew zapowiedział absencję kilku podstawowych zawodników.

19. Manchester United. Jones jest już gotowy do gry a Mourinho ma nadzieje, że to się nie zmieni.

20. Newcastle. Dummet ogrywa się w U23; Lascelles powinien wyjść w pierwszym składzie. No i będą rotacje.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *