Home FANTASY PREMIER LEAGUE Wieści z szatni, część 14

Wieści z szatni, część 14

0

Artykuł aktualizowany 24h

1. Manchester United. Alexis Sanchez kontuzjowany w trakcie wczorajszego treningu, mowa o hammy i max 6 tygodniach przerwy. Do końca roku ma nie zagrać piłkarz roku 2018 w Szwecji. Rojo, Darmian decyzje przed meczem; do składu wraca zawieszony Shaw, Dalot liczy na debiut.

2. Huddersfield. Terence Kongolo i Depoitre leczą urazy, decyzje przed meczem. GW14 na pewno opuści Lowe. Zanka w weekend zagra.

3. Watford. Peñaranda (na 99%), JanmaatCleverley prawdopodobnie opuszczą weekend – trójka Szerszeni pracuje nad optymalnym ograniem meczowy. Holebas opuścił łomot z Liverpoolem przez uraz łydki, boczny obrońca jest już gotowy do gry.

4. Leicester. Do składu wraca odwieszony Maddison; poza składem są Ghezzal, Amartey oraz prawdopodobnie Iborra z Maguierem. Vardy wyjdzie w weekend z pierwszym składem.

5. Brighton. Murray i Ryan gotowi do gry.

6. Southampton. GW14 opuści Ings, rehabilitacja nie przebiega zgodnie z planem a napastnik dalej nie trenuje. Na uraz pleców narzeka Bertrand – decyzje przed meczem.

7. Brak nowych kontuzji i urazów w szatni Wilków.

8. Burnley. Gudmundsson gotowy na GW14; Tarkowski i Gibson grali mecz w ramach U23.

9. WHU. Arnautovic trenuje i zagra w weekend, natomiast na ławce powinni się znaleźć postawieni na nogi Wilshere i Carroll.

10. Bournemouth. Lerma rozpoczyna jedno meczowe zawieszenie; zastąpić ma go Gosling, który po opuchniętym kolanie dopiero co wznowił treningi.

11. Chelsea. Giroud w LE zszedł 15 minut wcześniej, skauci liczą, że oznacza to start w weekend. Przed meczem Sarri mówił, że uraz Hazarda nie był poważny i powinien być gotowy na Fulham. Sam zawodnik trenuje już od wtorku.

12. Tottenham. Trippier nie da rady zagrać w derbach, jest szansa na występ w nast. kolejce. Lamela, decyzje przed meczem, reszta kontuzji bez zmian.

13. Liverpool. Piłkarze wciąż liżą rany po starcu z PSG, jest kilka siniaków i opuchlizn w składzie. GW14 na pewno opuści zawieszony Henderson. Mane jest już zdrowy.

14. Fulham. McDonaldAnguissa opuszczą derbowe spotkanie z Chelsea.

15. Crystal Palace. Benteke jest aktualnie jedynym zawodnikiem poza kadrą Hodgsona.

16. Manchester City. W trakcie następnego treningu Pep oceni kondycję i zdrowie Jesusa, Bernardo Silvy i Gundogana. Na razie brakuje wiedzy, czy któryś w nich zagra w weekend. Ku zaskoczeniu dziennikarzy Guardiola ogłosił XI na Bournemouth, ale w tym samym czasie na sali wysiadł prąd. Peszek. Zapytany o ewentualne rotacje Pep potwierdził, że są możliwe – rozegraliśmy trudne spotkanie LM a za moment gramy następny mecz w środku tygodnia. Każdy z zawodników zasługuje na grę.

c.d.n.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *