Home FANTASY PREMIER LEAGUE Wieści z szatni, część 14

Wieści z szatni, część 14

0

Artykuł aktualizowany 24h.

Lukaku – Rozgrzani emocjami i życzliwym schadenfreude przytaczamy wypowiedź byłego sędziego EPL Dermota Gallaghera:

Kilka godzin później FA poinformowała o braku podstaw do zawieszenia Lukaku,

1. WBA. Do nieobecnych Morrisona, Dawsona i Chadliego dołącza kontuzjowany Brunt.

2. Everton. Baines nabawił się kontuzji łydki i opuści środowe spotkanie z Młotami. Pod znakiem zapytania stoi również występ Keane’a, który mógł doznać wstrząsu mózgu. Siggy zapowiedział za to 6 punktów w dwóch następnych kolejkach.

3. Tottenham. W zasadzie nic nowego; Pochettino liczy, że Wanyama wróci pod koniec grudnia a Aldi na początku stycznia. Przeziębiony jest Winks. Do dyspozycji trenera są już natomiast Rose i Lallana Lamela.

4. Swansea. Fernandez pauzował przez pogrzeb ojca – obrońca Łabędzie opuści również dwie następne kolejki. Zgodnie z zapisami umowy na wypożyczenie GW14 opuści Tammy Abraham.

5. Manchester United. Jones i Bailly pauzują dalej; bliski powrotu jest Carrick. Lukaku oficjalnie nie został ukarany przez FA. UPDATE: Fellaini i Miki rzekomo nie pojechali do Watford.

6. Crystal Palace. Brak nowych kontuzji i urazów składzie Orłów.

7. Brighton. Sidwell jest jedynym, kontuzjowanym graczem Mew.

8. Southampton. Poza Targettem wszyscy są gotowi na GW14.

9. WHU. Arni, Antonio i Collins – decyzje przed meczem. Midweek na pewno opuszczą Fonte, Hernandez i Byram. Do składu wrócił natomiast Noble.

10. Stoke City. Nic nowego w składzie – kilka potłuczeń i siniaków. Do szerokiej kadry wraca Berahino.

11. Leicester. Dalej pauzują Huth i James. Puel zapowiedział rotacje w zmęczonym składzie.

12. Newcastle. GW14 na pewno opuszczą Lascelles, Atsu i Dummet. W XI ma wyjść Merino. Ostatnie porażki Benitez zwalił na brak klasowych transferów. Poza tym będą rotacje.

13. Watford. Szerszenie grają dalej bez Cathcarta, Successa, Hobana i Nathaniela Chalobaha. Kaboul  może wrócić w weekend. Do dyspozycji Silvy jest ponownie Deeney a potłuczony Britos czeka na decyzje przed meczem.

14. Arsenal. Treningi ma dzisiaj wznowić Ozil – Wenger nie był pewien czy zagra. GW14 opuści prawdopodobnie poobijany Iwobi. Poza tym trener nie myśli o weekendowym pojedynku z Manchesterem United – najważniejszy jest teraz mecz z Huddersfield.

15. Bournemouth. Do szerokiego składu wraca Defoe oraz odwieszony Francis; Stanislas będzie w XI najwcześniej w weekend.

16. Liverpool. Do głównego zespołu dołączył wczoraj CanLallana i Lovren dalej nie trenują. Mane i Firmino celują w GW14 – Kloppowi brakowało jednak pewności.

17. Burnley. Poobijany w pojedynku z Kanonierami Lowton czeka na ostatnie testy kondycyjne. Po raz pierwszy od dwóch miesięcy treningi z główną grupą wznowił Walters. Dyche chce głowy trenera Bournemouth.

18. Huddersfield. Brak nowych kontuzji i urazów w składzie.

19. Chelsea. Conte powiedział, że w tym okresie rotacje będą kluczowe dla formy zespołu i nie zawsze zagra optymalnym składem. Przez problemy z kolanem GW14 opuści Luiz, pauzują również Musonda i Kenedy; Batshuayi – decyzje przed meczem, ale raczej nie.

20. Everton. Unsworth zapowiedział wystawić wyżej na boisku Mirallasa.

21. Manchester City. Ploty mówią o Jesusie w ataku oraz Sane i Bernardo Silvie po bokach. W pierwszym składzie może wyjść Gundogan.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *