Home FANTASY PREMIER LEAGUE Wieści z szatni – BGW33

Wieści z szatni – BGW33

0
0

No rest for the wicked.

Leicester. Zmiana Fofany była taktyczna/na wszelki wypadek; Rodgers tłumaczył, że jest Ramadan, Fofana pościł cały dzień stąd Brendan nie chciał przeciążać młodego organizmu. Pereira (po kontuzji) zaczął na ławce.

WBA. Brak nowych urazów i kontuzji po wczorajszej porażce z Lisami.

Newcastle. ASM (kostka) trenuje już z drużyną i jest do dyspozycji trenera; podobnie obrońca Schar, który na tę kolejkę będzie jeszcze oszczędzany. Z GW33 wypada Darlow, za to na tip top przygotowano Wilsona.

Liverpool. Do treningów wrócili Phillips i Jones; UPDATE: Nat Phillips zagra dopiero w GW34; Jota jest zdrowy i gotowy do gry.

Sheffield United. Będziemy grali do końca. Dla punktów, dla kibiców i dla Królowej oznajmił Heckinbottom; data ew powrotu Sandera Berge jest nieznana.

Brighton. Welbeck, Webster i Burn – decyzje przed meczem. Potter na finiszu zamierza oszczędzać piłkarzy, zwłaszcza tych po kontuzjach lub z inklinacjami do takowych.

Southampton. Tella tylko skurcze, powinien być gotowy na kolejkę 34.

Crystal Palace. Wraca rutynowy wkurwiacz doliczonych minut Batshuayi; trenują Sakho, Schlupp i Tomkins; szansę na minuty ma Cahill.

Everton. DCL; Gomes, Delph i Mina gotowi do gry.

Arsenal. Nie zagrają Lacazette (hammy, jest szansa na GW34); Luiz (podobnie jak Francuz może być zdrowy na nast GW); Aubameyang (wraca do lekkich treningów po weekendzie); Tierney (2-3 tyg out). Odegaard – decyzje przed meczem. Arteta skupia się aktualnie na spotkaniu z Evertonem, półfinał LE to problem na później a morale w szatni skoczyło w górę po wygraniu pierwszej edycji Super Ligii. Punktów może i 0, ale zgodnie z drobnym druczkiem na ostatniej stronie manuala ESL w takich przypadkach sortujemy po pierwszej literze.

Leeds. Brak nowych urazów i kontuzji w szatni – Raphinha i Rodrigo z szansą na grę w GW34.

Burnley. Wraca Pope; Barnes też, ale w składzie będzie dopiero na GW34; poza składem dalej Long i Brady. Dyche pytany o Super Ligę rzucił zdaniem, iż całe zło tego świata bierze się z myślenia. Zwłaszcza w wykonaniu ludzi całkiem ku temu nie mających predyspozycji.

Wolves. BGW33 opuści Neves (covid).

Aston Villa. Symbol oporu przeciwko banksterom z Super Ligii, Mattiego Casha, zastąpi Elmohamady; Drużyna gra dalej bez Wesleya, Trezequeta i Grealisha.

Manchester City. Aguero i KDB mają szansę zagrać w finale Carabao Cup.

Manchester United. Do treningów wraca Bailly; Rashford nie trenował z główną grupą – OGS ma nadzieję, że piłkarz dołączy do zespołu w sobotę.

Tottenham. Wg Daily Mail Kane wrócił wczoraj do treningów – jest spora szansa, zagra w CC. Inaczej twierdzi Mason, który na dzisiejszym pressie mówił, że Kane dzisiaj nie trenował z drużyną (być może wczoraj wyszedł na zewn trening), raczej nie zagra w finale Carabao Cup (min szansa jest) a decyzje o wznowieniu treningów i występie w finale będą podjęte najpóźniej jutro.

Chelsea. Mendy wraca między słupki; brak nowych urazów i kontuzji w szatni.

WHU. Nie zagrają Declan Rice, Michail Antonio, Aaron Cresswell i Arthur Masuaku – Cresswell ma jakieś jeszcze szansę na grę – decyzje w sobotę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *