No rest for the wicked.

Manchester United. Martial przejdzie dzisiaj dokładne prześwietlenia – wcześniej, nieobecność we wczorajszym meczu tłumaczona była kontuzją mięśniową. Ploty mówią o Greenwoodzie w XI i o dalszej ławce Ighalo.

Newcastle. Pauzuje zawieszony Lazaro; wraca przeziębiony wcześniej Atsu; wewn źródła piszą o Gaylu na szpicy i ławce Joelintona. Weekend opuści Shelvey, resztę sezonu Clark, a w szatni pojawił się kontuzjowany wczesniej Manquillo.

Bournemouth. Trenują Brooks, Kelly i Danjuma – ten weekend jeszcze opuszczą. Gotowy do gry jest natomiast obrońca Ake.

Sheffield United. Stevens ma być wyrychtowany na GW29 – dobre wieści, zakładając, że w tej kolejce Szable nie grają.

Arsenal. Mustafi umarł.

Manchester City. Laporte wypadł na 3-4 tygodnie; Sane zagra z drużyną U23.

Watford. Blisko startu od pierwszej minuty jest Sarr – decyzje przed meczem. Pełne treningi wznowił Janmaat a ostatnim dwóm cierpliwym posiadaczom w FPL boczny obrońca zobowiązał się przesłać po pomarańczowej bombonierce. Kiko Femenia – decyzje przed meczem.

Brighton. Alexis Mac Allister i Tariq Lamptey z szansami na debiut vs CPY. Do składu wraca Stephens.

Southampton. GW28 ma opuścić Djenepo (względy rodzinne, pogrzeb Mamy). Poza tym brak nowych urazów i kontuzji w szatni Świętych. Wraca KWP; dalej pauzuje Redmond.

Burnley. Do dyspozycji Hegemona jest już Wood; Barnes – trwa rehabilitacja; weekend na pewno opuści Lowton; 30 minut przed odjazdem klubowego autokaru do Newcastle Pope pobłogosławi matki z dziećmi. Ponadto trener udowodnił zebranym raz jeszcze jak skutecznie łączy robotę z ogniskiem domowym.

Norwich. Z powodu kontuzji mięśniowej wypada Zimmermann; bliski powrotu do meczów w Championship jest Klose; trener mówił o absencji Buendi – ostatnio grał chujowo, przyznał. Dalej pauzuje Hernandez – po operacji kolana ma wrócić za 8 tygodni.

Liverpool. Nic nowego – jedziemy dalej. Henderson wznowił treningi i jest szansa na grę w następnej kolejce.

Tottenham. Treningi wznowił Foyth – kontuzje bez zmian. Kane powinien wrócić wcześniej niż zakładano, co więcej, Mourinho ma dużą nadzieję, że Harry z Sonem w tym sezonie jeszcze wspólnie pograją.

Crystal Palace. Treningi wznowili Sakho i Milivojevic; Schlupp zacznie trenować po weekendzie.

Chelsea. Kante, Pulisic, Hudson-Odoi oraz Abraham opuszczą GW29; Loftus-Cheek będzie w składzie na weekend. Wiemy również, że Lampard nie zna daty powrotu Tammiego.

WHU. Soucek kontuzja – defensywny pomocnik powinien być gotowy do gry najwcześniej za 3 tygodnie; i jeszcze Fredericks – boczny obrońca wraca w połowie kwietnia. Bowen – decyzje przed meczem. Yarmolenko wraca za tydzień.

Everton. Gomes gotowy do gry od pierwszej minuty; Digne trenuje indywidualnie – trener podejmie decyzje w sobotę.

PRZEKAŻ DAROWIZNĘ NA BLOGA