No rest for the wicked.

Brighton. Drużyna Pottera zagra z Manchesterem City bez Lampteya, Welbecka, Lallany i O’Connolliego. Do tego Jahanbakhsh i Alzate – decyzje przed meczem; Moder tymczasem zaliczył pierwszą przebieżkę po murawie w ośrodku treningowym oraz kupił ciupagę w The Lalique Gallery. Pauzuje zawieszony za 5 yc  Bissouma.

Newcastle. Dubravka albo Darlow, któryś z nich stanie w 18 kolejce na bramce, Bruce zaznaczył, że ma dwóch topowych bramkarzy i jeszcze nie zdecydował kim zagra z SHU. Wilson wczoraj trenował i ma być gotowy do gry; zmiana Lascellesa w FA wynikała, ze zmęczenie obrońcy Srok, a Wilson miał po prostu resta.

Sheffield United. Stevens, Baldock, Jagielka, Sharp i Mousset – decyzje przed meczem. Wypada Berge.

Manchester United. Na poniedziałkowy trening wyszli kontuzjowani wcześniej Shaw, Lindelof, Pogba i Bailly – pomimo tego tu i ówdzie przewiduje się występ Tellesa i Tuanzebe, a Pogba i Bailly mogą dostać wolne; do składu wraca zawieszony wcześniej na 3 spotkania Cavani.

Wolves. Nie zagrają Marcal, Jonny, Boly, Podence i Jimenez. Skład wzmocnili wracający z wypożyczenia Cutrone oraz Gibbs-White.

Everton. W gazie rzekomo jest James Rodriguez – były pochwały, wydruki z opty i laurki; Richarlison – decyzje przed meczem; nieoczekiwanie wypadł DCL – uraz nie jest poważny, napastnik może już wrócić w GW19-GW20. Tak przypomnę, że kontuzja Jamesa też miała nie być poważna a Kolumbijczyk opuścił pięć spotkań. Gotowy do gry jest za to Pickford; Allan wraca za 10-15 dni. Digne – decyzje przed meczem.

Burnley. Taylor – decyzje przed meczem; podobnie McNeil, Jrod, Westwood, Brownhill oraz Long. Ktoś uważniej śledzący zbójcerzy mógłby pomyśleć, że na United wyjdą bez środka pomocy. Dyche ułożył Free Hita na bgw18; jestem rozczarowany – przyznał – potrojone Burnley pachnie szablonem.

Arsenal. Partey i Gabriel – decyzje przed meczem – na logikę nie zagrają; Martinelli – tu nie ma nadziei. Nowy kontrakt podpisał Holding.

Manchester City. Blisko powrotu do szerokiego składu jest Laporte – blisko w tym przypadku to około 10 dni; Sterling ma braki kondycyjne, może zagra, może nie. UPDATE: Na pewno nie zagra Sergio Aguero – napastnik jest w izolacji po kontakcie z covid (to protokół, sam napastnik miał wynik negatywny); W izolacji są również Garcia, Palmer i Bernabe; Pauzują kontuzjowani Ake i Laporte; Gotowi do gry są Torres, Doyle, Carson i Sterling.

Tottenham. Mourinho na pressie irytował bardziej niż zazwyczaj ale wiemy, że Lamela i Winks powinni być w szerokim składzie na Fulham. Uff. Można umierać. Lo Celso wraca za miesiąc. Bale gotowy do gry.

Fulham. Parker pytany o zdrowie zawodników odpowiedział krótko: Everyone is fine. I tak pryska sen menedżerów o przetrzebionym covidem składzie.

Crystal Palace. Eberechi Eze dostał burę za złamanie zasad covid i wizytę na meczu pucharowym QPR. Poza tym rzekomo zawodnik nie jest za bardzo szczęśliwy w klubie. GW18 opuści Schlupp.

WHU. Soucek nie zagra w 18 kolejce.

PRZEKAŻ DAROWIZNĘ NA BLOGA