Home FANTASY PREMIER LEAGUE Tymczasem na blogu…

Tymczasem na blogu…

1
0

Byłoby wielkim kłamstwem powiedzieć, że nie samym FPL się żyje. My żyjemy tym. Proporcje tej dziwnej kohabitacji z resztą rzeczywistości są różne. Nie wspominam tutaj już o czasie na jedzenie czy picie, ale są jeszcze rodziny, ukochane/ukochani, świat za oknem, książki, kino, metal, rybki,  i cokolwiek wpadnie nam do głowy. Jednakże pod banderą Niszowego Bloga o FPL Gruwwa zebrał ludzi, dla których FPL jest ważne. Stąd pomysł, aby raz na jakiś czas, rzucić na bloga tekst o tym co się działo w tej, wciąż jeszcze małej społeczności. Cele mamy ambitne. Zebrać wokół siebie pasjonatów tej rozrywki… i wszystkich was pokonać.

Przy okazji artykułu o tym co poszło nie tak w czasie pierwszej kolejki chalwa_klb podniósł na duchu tych, którzy postawili na United: Mimo wszystko pozostawię zawodników Manchesteru United w składzie.Uważam,że Louis van Gaal odpowiednio nastawi piłkarzy na najbliższy mecz z Sunderlandem.Druga taka wpadka już na starcie sezonu nie może mieć miejsca.Teraz tylko pytanie: co z Matą? Może LvG postawi na Kagawę po słabym meczu w wykonaniu Hiszpana.Z drugiej strony Japończyk zagrał 184 minuty na torunee,gdzie nic wielkiego nie pokazał,pomijając fantastyczną asystę w meczu z Realem 

Pytanie jest konkretne. Co z Matą. Sam mu dam szansę aż do GW4.

Również devious  przypomina przypadek Arsenalu z zeszłego sezonu: Przypomina mi się Arsenal z zeszłego sezonu – przegrali 1 mecz u siebie 1:3 i pewnie też wszyscy w FPL sprzedawali ich graczy… A potem Ramsey, Giroud i spółka przez chyba 15 kolejek przewodzili ligowej tabeli …. wlewając otuchę w nasze znerwicowane serca, że United to wciąż drużyna na przedbiegu.

Podczas gdy

Ja założyłem się o dobry browar z fleishmanem , że Young zapunktuje w tej kolejce: asysta lub bramka.

Fred the Red próbował nas sprowadzić na ziemię sugerując, że: Mi się właśnie wydaje, że nie tylko Sigurdsson, ale całe Swansea zostanie trochę sprowadzone na ziemie w najbliższych kolejkach , …. dodajmy, że miało to miejsce w tekście o wyborze najlepszego kapitana na GW. Tutaj walka rozgrywa się pomiędzy bezpieczeństwem w postaci Costy i ryzykiem o obliczu Siggurdsona. Devious napisał: Burnley się zamuruje i Swansea może być trudniej atakować niż w meczu z MU (gdzie przeprowadzili ledwie kilka akcji ale za to 2 skuteczne…). Siggy jest groźny i będzie solidnie punktował ale nie ma co oczekiwać, że w każdym meczu będzie strzelał gole… IMHO szansę na gola jednak większą ma Costa. I ja gram bezpiecznie właśnie jego jako kapitana.

MensHealth wsadził kij w mrowisko zastanawiając się: czy zagra Van Persi?! Krótkie, żołnierskie pytanie, ale Luis Van Gaal zareagował błyskawicznie na jego wątpliwości sugerując, że Holender może zagrać już przeciwko Sunderlandowi.

Na koniec przypominam o naszym czacie na blogu. W czasie meczy znajdziecie tam profesjonalne i wyśmienite komentarze dotyczące drużyn, składów i zawodników. Pod pojęciem pro mam na myśli zdania złożone z ilością słów >2 i bez wulgaryzmów. Niemal LIVE wrzucane są tam bramki, asysty i bpsy. Razem z nami przeżyjecie radość z sukcesu lub częściej: gorycz porażki. Tylko tutaj możecie nas wdeptać w ziemię dobrym wyborem kapitana, zadawać głupie pytania i testować cierpliwość innych. W ostatnią sobotę było tam około 15 osób. Nieźle jak na niszowy blog.

 

Jeden komentarz

  1. bQuiet

    22 sierpnia, 2014 at 11:13 am

    I ja tam z wami byłem, miód i wino piłem, a com widział i słyszał, w głowię sobie zapisał.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *