Home FANTASY PREMIER LEAGUE TheDominatorLast2yrs zwycięzcą Pucharu Niszowego Bloga

TheDominatorLast2yrs zwycięzcą Pucharu Niszowego Bloga

0

W wielkim finale drużyna TheDominatorLast2yrs pokonała FC Chaos 68 do 67! To był bardzo zacięty pojedynek, przed ostatnim spotkaniem kolejki mieliśmy remis po 43 i napięcie unosiło się w powietrzu.

Na finał, panowie zdecydowali się aby zagrać Free Hit.

TheDominatorLast2yrs

FC Chaos

Jak widać, walka była bardzo wyrównana. Mamy praktycznie takie same składy. Kiedy przypatrzymy się trochę lepiej można zauważyć element, który zadecydował o zwycięstwie. Pojedynek Delle vs Christian. To w mojej ocenie było decydujące. Może obrona wygląda trochę inaczej ale to tutaj zapadła najważniejsza decyzja. Delle był tańszym wyborem. Czyli, po długich namysłach , nieprzespanych nocach, wszelkich analizach xG w drużynie FC Chaos znalazł się Christian a nie Delle. Ktoś mógłby tez pomyśleć , że to Kane był jednak decydujący. Przecież to on podał piłkę do Delle a ten trafił po dobitce w 89 minucie.

Gratulacje dla kolegi DanJ1980! widziałem na czacie, że to nie było dzieło przypadku ale staranie przeprowadzona akcja w drodze do finału. Analiza przeciwników, kombinowanie w jaki sposób mogą się zachować w najbliższej kolejce. Można liczyć na fart ale można też w taki sam sposób jak zwycięzca. W taki sposób, drużyna TheDominatorLast2yrs zapisuje się w historii bloga. Wpisuje się do  HOF!

Drużyna FC Chaos jest na 489 OR , 4 w Polsce i 1 w lidze bloga. Od dziś trzymam kciuki za kolegę aby na koniec sezonu został 1 w Polsce.

Wydaje mi się, że to była bardzo udana edycja pucharu. Nowa formuła sprawdziła się wyśmienicie, było dużo emocji a przecież o to chodzi.

Do następnego razu.