#jakgractoznajlepszymi – hasło, które towarzyszy nam od dłuższego czasu, w tym sezonie nabiera pełnego znaczenia.

To jest ten moment. Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w tym sezonie sponsorem i partnerem Ligi Bloga został portal LegalniBukmacherzy, który także ufundował nagrody w Pucharze Bloga.

Legalni Bukmacherzy to witryna przyjazna graczom, która zadebiutowała w tym roku. Na stronie znajdziecie recenzje polskich bukmacherów oraz prostą wyszukiwarkę kodów promocyjnych na zakłady bukmacherskie w Polsce. Dzięki temu sprawdzicie obowiązujące promocje a często portal Legalni Bukmacherzy ma przygotowany dodatkowy bonus, który otrzymacie wpisując przy rejestracji znaleziony na portalu kod.

Kody i opisy bukmacherów to nie wszystko. LegalniBukmacherzy mają jeszcze coś, gdzie możecie wykorzystać swoją wiedzą piłkarską. To darmowy konkurs typowania meczów, w którym można wygrać nagrody pieniężne. Konkurs przyjmuje kształt Ligi Typerów. Nagrody przyznawane są po danym cyklu, a cykl to po prostu tydzień, od poniedziałku do niedzieli. Łączna pula nagród w konkursie typerskim to aż 155 euro i to na każdy tydzień! Więcej info znajdziecie na stronie https://www.legalnibukmacherzy.com/

Dostaliśmy naprawdę bardzo fajną propozycja od osób reprezentujących portal, które przy okazji dzielą naszą pasję do FPL-a, więc szybko udało się dogadać wszystkie niezbędne szczegóły.

Umowa jest bardzo prosta, Wy gracie z nami a LegalniBukmacherzy sponsorują nagrody dla najlepszych. W związku z tym liga bloga w tym sezonie nazywa się

LegalniBukmacherzy FantasyPL.

W związku z nawiązaniem współpracy mamy dla Was w tym sezonie najwięcej nagród w naszej historii, a może nawet będzie to największa pula nagród do wygrania kiedykolwiek w jakiejkolwiek prywatnej lidze Fantasy Premier League w Polsce!

Kiedyś było tak, że jedynie zwycięzca Ligi Bloga mógł sobie wybrać koszulkę ulubionego klubu z Premier League, jednak w tym sezonie nagrodzonych będzie więcej.

NAGRODY

Dla pierwszych 3 najlepszych managerów w lidze LegalniBukmacherzy FantasyPL na koniec sezonu nagrodami będą koszulki ulubionego klubu Premier League.

Ale to nie koniec. Będą jeszcze 3 inne możliwości zdobycia koszulki ukochanej drużyny Premier League.

W tym roku także zwycięzca Puchara Bloga dostanie wybraną koszulkę piłkarską, zaś półfinaliści i finalista oryginalne koszulki niszowego bloga.

Kolejnym konkursem w którym rozdamy nagrody będzie nowa formuła na blogu czyli Puchar Boxing Day.

W grudniu mamy 6 kolejek FPL-a. Uznaliśmy, że ten intensywny okres w roku, kiedy jesteście z nami również warto nagrodzić. Dlatego też manager drużyny, która zajmie pierwsze miejsce w tabeli grudnia (od GW11 do GW16) również dostanie wybraną koszulkę ulubionego angielskiego klubu.

I ostatnia ale największa szansa to Mistrz GW1 czyli konkurs „Flying Start”, w którym do wygrania jest koszulka ulubionej drużyny EPL. Nagroda trafi do managera zapisanego do Ligi Bloga z najlepszym wynikiem podczas GW1. Zaś managerów, którzy zajmą miejsca drugie i trzecie nagrodzimy koszulkami bloga FantasyPL.pl w wybranym kolorze i rozmiarze.

Pod uwagę weźmiemy jednak tylko te zespoły, które nie użyły chipsów jak Bench Boost czy TC. W przypadku równej ilości punktów o przyznaniu nagród zdecyduje niższe ID drużyny.

No właśnie kluczowa sprawa. Aby dołączyć należy wpisać następujący kod do ligi:

yxe1ot

Lub można wkleić linka z funkcją:

auto-join

https://fantasy.premierleague.com/leagues/auto-join/yxe1ot

Wpisujcie się i już jutro zaczynamy układać realne drafty, bo kalendarz gier Premier League ma być opublikowany o 10 rano.

Pamiętajcie jednak, że Liga LegalniBukmacherzy FantasyPL zostanie zamknięta zaraz po rozpoczęciu sezonu FPL (czyli 12 września) i potem jedynie Puchar Bloga będzie szansą na zdobycie nagród.

Pozdrawiamy serdecznie i powodzenia!

Redakcja