Home FANTASY PREMIER LEAGUE Sobotni pre sezon

Sobotni pre sezon

0
0

3 tygodnie do GW1 i mamy sobotę podczas której, powinniśmy dostać bardzo dobry materiał do analizy.

Arsenal zagra z Chelsea. W Arsenalu czekam na 4 mecz z rzędu, kiedy Wenger zagra ustawieniem 3-4-2-1. Do tego, może Kolasinac zagra ponownie w pomocy? Każdy gol Lacazzeta będzie jasnym przesłaniem. Conte i jego drużyną, mogą odpowiedzieć na pytanie, kogo ze składu wygryzł Bakayoko a jeżeli nie, to mnie męczy dalej..czy Cesc za 7.0 to jest opcja na GW1, czy też nie?

Zamieszania narobią bramki Defoe albo Kinga. Jak we dwóch trafią do bramki, to wtedy dylematy nie zostaną rozwiązane w dalszym ciągu. Trzeba będzie żyć w niepewności do kolejnych spotkań. W Brighton może pokazać się Gross a także, mamy tam dwóch obrońców za 4.0, którzy mogą wskoczyć do pierwszego składu. Nijaki Uwe Hünemeier ma 8% posiadania i proszę nie mówić że to autoselect. Rosenior 3.2%. Moja skromna osoba, czeka na bramkę Waltersa, plus może jakieś miłe słowo od trenera po meczu. Najlepiej z karnego.

Na dziś, mam dwóch zawodników Crystal Palace. Benteke i PvA, chciałbym się przekonać że warto trzymać ich na GW1. Rooney tez siedzi u mnie w składzie i tutaj mam dopiero zgryz. Jedna bramka, z wolnego, delikatnie rozwieje moją niepewność. Tom Ince z dobrym występem i redaktor Garret już nie wyrzuci go ze składu do GW1.

Ciekawi mnie, który z zawodników LFC zdobędzie bramkę? Kiedy Stu wrócił do składu, Firmino nie wydaj się już taki fajny a bramkę strzela „jakiś” Solanke i Origi. Nic nowego, Czeski film, nikt nic nie wie. Czy Gayle zdobędzie bramkę po podaniu De Jonga? Gdyby tak się stało, mamy 5 pomocnika i 3 napastnika? Na pewno, bardzo mocnych kandydatów na te pozycje.

Southampton, kolejny mecz na 0 z przodu? z Brentford to chyba strzela???Mojej osoby i tak nie przekonają do siebie. Szybciej zrobi to Okaka z kolejną bramką. Liczę na to, że pojawi się jakaś wskazówka, JRod czy może Matt Phillips? Jeden z nich, chodzi mi po głowie na GW1.

Kiedy w niedzielę na boisko wybiegnie Kane i zdobędzie bramkę czy dwie z PSG, zaczniemy sprzedawać obrońców premium? Spoglądać na zawodników z ławki i zaczniemy szukać oszczędności na każdym kroku? Ja będę tego bliski. W kolejce do składu, bez wywracania koncepcji czekają Alli/Erisken/Trippier, więc oni mogą dawać znaki abym to właśnie ich wstawił do składu.

Po weekendzie poznamy cenę za Moratę, obstawiam coś w okolicach 9.0-9.5 mln i Hernandeza. Myślę że cena 6.5 mln będzie w sam raz.

A wieść niesie , że podsumowanie tego weekendu, tak jak i pierwszych dni pre sezon pojawi się jako podcast.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *