Home FANTASY PREMIER LEAGUE Słowo o meczach reprezentacji

0
0

1966

Niemcy vs Anglia – 1 : 0

Anglicy wyszli składem: Hart; Smalling, Keane, Cahill; Walker, Livermore, Dier, Bertrand; Lallana, Alli; Vardy; dominowali oddając w całym spotkaniu 14 strzałów (3 celne), ale jedynego gola zdobył, żegnający kadrę, Podolski. Zawodnik spotkania: Dele Alli.

W drugim, rozegranym 22 marca, towarzyskim spotkaniu Szkocja zremisowała 1 : 1 z Kanadą. Bramkę dla Szkotów zdobył Naismith.

23 marca Brazylia bije Urugwaj aż 1 : 4. Na boisku Coutinho, Firmino, Willian a hatty zdobywa … Paulinho. Jedna z bramek była dobitką po strzale Firmino.

Paragwaj wygrywa z Ekwadorem. Enner Valencia bez punktów; podobnie Antonio.

Argentyna vs Chile – 1 : 0. Aguero zagrał 57 minut (zmiana taktyczna); Alexis Sanchez 90 minut.

skysports-alexis-sanchez-chile_3915998

Kosowo vs Islandia – 1 : 2. Bramkę z karnego zdobywa Gylfi Sigurdsson.

Z karnego strzela również Tadic w wygranym spotkaniu z Gruzją 1 : 3.  Pomocnik Świętych dorzucił jeszcze dwie asysty przy bramkach Mitrovica i  Gacinovica.

Austria vs Mołdawia – 2 : 0. Pierwszą bramkę w spotkaniu zdobył Arnautovic.

Irlandia vs Walia – 0 : 0. Spotkania nie ukończył Coleman; złamana noga po ataku Taylora i w perspektywie długa przerwa. Jak mnie pamięć nie myli to drugie złamanie tej samej nogi.

Hiszpania vs Izrael – 4 : 1. Wśród strzelców bramek m.in. Silva i Costa. Dwa dni później na ból kostki w trakcie treningu narzekał Costa – badania nic nie wykazały.

Dnia następnego Belgia nieoczekiwanie remisuje z Grecją 1 : 1. Jeden punkt ratuje w 89 minucie Lukaku. Spotkanie opuścili kontuzjowani Hazard i KDB. Pomocnik MCI ma w karcie choroby uraz pachwiny i teoretyczną przerwę 2-3 tygodnie.

To jeszcze nic; Holandia przegrywa na wyjeździe z Bułgarią 2 : 0. W składzie pomarańczowych m.in. Wijnaldum, Martins Indi i Blind.

Luksemburg vs Francja – 1 : 3. Wśród strzelców bramek franca.

26 marca; niedziela.

Azerbejdżan vs Niemcy – 1 : 4. W składzie germańskich oprawców już Ozil, który zarobiłby wczoraj solidne 2 punkty.

Anglia vs Litwa – 2 : 0. Bramki zdobyli Defou po asyście Sterlinga i wchodzący z ławki Vardy po podaniu Lallany. Defoe i Sterling grali 60 minut. Anglicy grali ustawieniem 3 : 4 :3; nie zagrali kontuzjowany Smalling i zawieszony Cahill.

Czarnogóra vs Polska – 1 : 2. Grosicki rozegrał 90 minut. Podobnie Fabian.

Północna Irlandia vs Norwegia – 2 : 0. Evans, Brunt i McAuley po 6 punktów; King tylko 2.

Ponadto: do Manchesteru z kontuzją palca wraca Fellaini; Courtois opuścił kadrę z powodu urazu biodra; Costa gotowy do gry; Antonio wypadł na około 4-6 tygodni; Jones rzekomo miesiąc.