Home FANTASY PREMIER LEAGUE Short: Morata 5YC

Short: Morata 5YC

0

Kiedy cały świat piłki kopanej zachwyca się zwycięstwem Bristol City nad Manchesterem United, świat FPL ma swoje najważniejsze wydarzenie, 5 żółta kartka dla Moraty.

Najprawdopodobniej, sędzia potraktował celebrację bramki jako grę na czas. Rzeczywiście, Morata schował piłkę, czym uniemożliwił rozpoczęcie gry przeciwnikom. Właśnie w taki sposób, po raz kolejny na przestrzeni kilku kolejek, Morata świeci się na czerwono.

Najprawdopodobniej, Oznacza to również kontynuację ustawienia Chelsea jakie widzieliśmy w ostatnich spotkaniach.

VS Southampton

VS Huddersfield

Jak widać, Hazard gra najbardziej wysuniętego Zawodnika ale nie oznacza to z automatu gradu bramek. W tych dwóch spotkaniach oddał po jednym strzale, bez bramki, jedna skromna asysta i to jeszcze przez faul na nim po wolnym a nie z gry.

Willian 4 i 1 strzał, Pedro 1 i 4 strzały. Z Southampton, Alonso oddał 6 strzałów a z Huddersflied 0. Ciekawie za to wygląda sprawa z Bakayoko, który za każdym razem oddał po 3 strzały na bramkę przeciwnika. Przypomnę, Hazard 1 strzał na mecz.

I to nie jest dobra informacja dla mnie. Przeczekać z Hazardem do GW20? Czy może zrobić szybki manewr i zakupić KdB? Nie patrzeć na to dwa mecze Hazarda u siebie, bo przecież KdB na wyjeździe może zrobić to samo co Hazard. Kiedy już odrzuciłem ten pomysł i chciałem wejść w GW19 bez transferów, trzeba na nowo zastanowić się nad plusami i minusami tej decyzji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *